נושאים חמים

כל גולש הוא עיתונאי: וואלה! NEWS השיק את חמ"ל - חדשות מתפרצות בזמן אמת

אפליקציה חדשה תספק חווית משתמש שונה מאתרי חדשות אחרים, ותאפשר לגולשים לקבל הצצה אל מאחורי הקלעים של מערכת החדשות ולקבל מידע ראשוני לפני שהדיווחים מתפרסמים בכלי התקשורת

חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore
אפליקציית חמ"ל בוואלה (מערכת וואלה!)
(צילום מסך)

אתר וואלה!NEWS השיק היום (רביעי) אפליקציה חדשה בשם חמ"ל. האפליקציה תציג לגולשים את כל העדכונים והדיווחים הראשונים ישירות מהשטח ובזמן אמת, 24/7 לפני סינון ולפני עריכה.

האפליקציה תספק לגולשים חווית משתמש שונה מאתרי חדשות אחרים, ותאפשר לגולשים לקבל הצצה אל מאחורי הקלעים של מערכת החדשות ולקבל מידע ראשוני לפני שהדיווחים מתפרסמים בכלי התקשורת. המידע באפליקציה יגיע ממערכת חדשות עצמאית ונפרדת ממערכת וואלה!NEWS עם צוות כתבים ועורכים אשר גויס במיוחד.

להורדת האפליקציה במכשירי אנדרואיד - לחצו כאן
להורדת האפליקציה במכשירי אפל - לחצו כאן

האפליקציה תיתן מענה למציאות כיום בה מידע רב ומעניין עובר בקבוצות הוואטסאפ הסגורות וברשתות החברותיות - ותרכז את כל המידע במקום אחד הפתוח לכולם כאשר ליד כל דיווח יוצג סימון אומת או לא אומת. הדיווחים באפליקציה יעודכנו בתצורה של פיד עם עדכונים קצרים הכוללים תמונה או סרטון על האירועים שקורים כעת, הם יוצגו לפרק זמן של 24 שעות בלבד ולאחר מכן ימחקו.

מוואלה! NEWS נמסר: "אפליקציית חמ"ל מזמינה את הגולשים להיות חלק ממערכת החדשות של החמ"ל, כך שכל גולש יוכל להפוך לעיתונאי ולעלות דיווח, תמונה או סרטון על אירוע שקורה כעת ישירות לאפליקציה. האפליקציה זמינה להורדה חינם בחנויות אפל ואנדרואיד".

אפליקציית חמ"ל בוואלה (מערכת וואלה!)
(צילום מסך)
אפליקציית חמ"ל בוואלה (מערכת וואלה!)
(צילום מסך)