נושאים חמים

הכתב שפוטר מרשת על רקע סרטון שבירת הדגל – בדרך לקשת?

גיא הוכמן, ששמו נקשר בשערוריית סרטון שבירת הדגל, בדרך להצטרף למערכת של "ערב טוב עם גיא פינס" – כך נודע לוואלה ברנז'ה. הוכמן צילם אמש כתבת "טסט" לתוכנית הבידור והרכילות של ערוץ 10 – שתעבור בקרוב לקשת

פרויקט צילומים לראש השנה: גיא הוכמן (מערכת וואלה! NEWS)
(צילום: מערכת וואלה! NEWS)

גיא הוכמן, ששמו נקשר בשערוריית סרטון שבירת הדגל, בדרך להצטרף למערכת של "ערב טוב עם גיא פינס" – כך נודע לוואלה ברנז'ה. הוכמן צילם אמש כתבת "טסט" לתוכנית הבידור והרכילות של ערוץ 10 – שכפי שפורסם בוואלה ברנז'ה תעבור בקרוב לקשת.

הוכמן פוטר לפני כחודשיים מהזכיינית המתחרה רשת – שם שימש ככתב שטח. זאת לאחר שלזכיינית האתר עלה סרטון עם קטע פיקטיבי בו מתחזה לחרדי שבר את דגל ישראל. בסרטון הראה כיצד חרדים תוקפים את הכתב הוכמן, כשהוא צועד עם דגל ישראל בבני ברק – אך לאחר עליית הסרטון התברר כי הקטע בויים.

לאחר הסערה שנוצרה באתרים החרדים, הזכיינית נכנעה ללחץ והחליטה להסיר את הסרטון מהאוויר. לבסוף הכתב הוכמן והעורך אורי שצ'יגובסקי פוטרו מרשת. מאוחר יותר, בפוסטים שהעלו שניהם לעמודי הפייסבוק שלהם - הוכמן פטר את עצמו מאחריות למעשה מכיוון שלטענתו לא היה קשור לעריכת הסרטון, ושצ'יגובסקי הסביר כי הוא כלל לא היה נוכח בעת צילום הסצנה הבעייתית – וכי יש לו הוכחות לכך.

בעבר הוכמן כבר עבד במאקו שבבעלות קשת, כשפרסם טור שבועי באתר והגיש תוכנית עם המודחים של "האח הגדול".

טרם התקבלה תגובה ממערכת "ערב טוב עם גיא פינס".