פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   כאן: מנהל מחלקת התרבות עוזב; צפויות טלטלות נוספות בארגון

   פרסום ראשון: אחרי סמנכ"לית הטלוויזיה, גם מנהל מחלקת הבידור והתרבות, אושר אסולין, עוזב את כאן אחרי שנתיים בתפקיד - כך נודע לוואלה ברנז'ה. גורמים: בתאגיד לא מרוצים מתפקוד מערכת הטלוויזיה ובקרוב צפויים זעזועים נוספים

   אלדד קובלנץ (מערכת וואלה! NEWS , איה אפרים)
   זעזועים נוספים. קובלנץ (צילום: איה אפרים)

   מנהל מחלקת הבידור והתרבות, אושר אסולין, עוזב את כאן אחרי שנתיים בתפקיד - כך נודע לוואלה ברנז'ה. תחת ניהולו הוקמה מחלקת הבידור והתרבות שלאחרונה גרפה 4 פרסי אקדמיה לטלוויזיה בהם לתוכניות "טיול אחרי צבא" ו"המרדף". טרם פורסם מכרז חדש לתפקיד. העזיבה סוכמה באופן משותף עם מנכ"ל התאגיד אלדד קובלנץ, ואולם לוואלה ברנז'ה נודע כי בתאגיד כלל לא מרוצים מתפקוד מערכת הטלוויזיה ובקרוב צפויים זעזועים נוספים הקשורים בחילופי אישים. בהקשר זה יצוין כי בשבועות האחרונים ירדה גם התכנית "מועדון תרבות" מהמסך והוחלפה ב"סוכן תרבות" של קובי מידן.

   כזכור, לפני שבועיים בלבד פורסם לראשונה בוואלה ברנז'ה כי סמנכ"לית הטלוויזיה ב"כאן" ליסה שילוח-עוזרד עוזבת את התאגיד. שילוח-עוזרד אמרה אז כי: "שיטות הניהול בהן אני מאמינה שונות בתכלית מאלה של המגזר הציבורי"; בתוך כך, נרשמו בחודשים האחרונים עזיבות נוספות ב"כאן".

   אושר אסולין אמר לוואלה ברנז'ה: "כמאמין גדול בשידור הציבורי נפלה בידי זכות נדירה בשנתיים האחרונות להיות חלק מצוות איכותי ומצומצם שהניח את היסודות לשידור הציבורי החדש. בפחות משנה מאז עלייתו לאוויר הוכיח התאגיד שאפשר לעשות טלויזיה ציבורית אחרת, איכותית וחדשנית. עבורי זאת הזדמנות להודות לאנשים שעבדו איתי בתקופה הזאת והביאו עמם מדי יום לעבודה טונות של כשרון, אמונה ויצירה, ומבחינתי האישית אני עוזב וממשיך הלאה מלא גאווה וסיפוק לאתגר המקצועי הבא"

   מנכ"ל כאן, אלדד קובלנץ אמר: "אני מודה לאושר על ההירתמות, ההישגים וההשקעה בהקמת שידור ציבורי חדש ומאחל לו בהצלחה בהמשך דרכו".
   .
   סמנכ"לית הטלוויזיה, ליסה שילוח עוזרד, שצפויה לסיים בקרוב את תפקידה: "אושר הוא איש טלוויזיה מקצועי ומלא התלהבות שעומד מאחורי כמה מההצלחות הגדולות של הערוץ בשנה הראשונה לקיומו. אני משוכנעת שהוא ימשיך לעשות טלוויזיה מצוינת גם בהמשך דרכו המקצועית ומאחלת לו המון הצלחה".