"מרחק נגיעה" - הזוכה הגדולה בטקס פרסי הטלוויזיה

הסדרה של רוני ניניו פורגנה, כצפוי. "מסודרים" גם היא צ'ופרה מכל הכיוונים. גיא פינס זכה שוב

ליאור ליברובסקי

הפתעות גדולות לא היו שם: "מרחק נגיעה" (רשת) ו"מסודרים" (קשת) שפונקו על ידי המבקרים והצופים במהלך השנה הן גם הזוכות הגדולות בטקס פרסי האקדמיה הישראלית לטלוויזיה שהתקיים הערב באולפני הרצליה. הטקס משודר הערב בערוץ 2, בהנחייתה של אורנה בנאי.

הבייבי של רשת זכתה במירב הפרסים בתחום הדרמה - ביניהם דרמה הטובה ביותר, השחקן, הבימוי והתסריט. היא גברה על "מסודרים" רק בפרס אחד: הפסקול. המיזם המוצלח של אסף הראל הוכח אפקטיבי לא רק בעמק הסיליקון: "מסודרים" פורגנה כתוכנית הקומית הטובה ביותר, וקיבלה פרסים מכובדים אחרים: תסריט, במאי (שחר ברלוביץ') ושחקן קומי (אסי כהן). תוכנית הבידור "ערב טוב עם גיא פינס" זכתה זו הפעם החמישית. דן שילון קיבל פרס על מפעל חיים.

עוד בוואלה! NEWS

ביס של החיים: כיסונים ממולאים קורנביף בציפוי פריך

אינס שילת ינאי בשיתוף עוף טוב
לכתבה המלאה

הדרמה הטובה ביותר: מרחק נגיעה (רשת)

כמעט נגעו: NO אקזיט (HOT), חברות הכי טובות (HOT), מישהו לרוץ איתו (HOT), ומשכנתא (קשת).

הסדרה הקומית הטובה ביותר: מסודרים (קשת)

לא הסתדרו: אולי הפעם (yes), בשורות טובות (קשת), החיים זה לא הכל עונה 5 (רשת), הישראלים (רשת)

סדרת התעודה הטובה ביותר: עשרת הדיברות 2 (קשת)

נוצחו: אשם במותו (ערוץ 10), מקום ריאלי (yes), משפחה חורגת (רשת), פעם בחיים (yes).

תכנית האירוח הטובה ביותר: יאיר לפיד (רשת)

השאיר מאחור את: אישי עם גיל ריבה (HOT), הלילה עם ליאור שליין (ערוץ 10), פפראצי 2 (yes), תעשו מקום לחנה לסלאו (קשת).

תכנית הבידור הטובה ביותר: ארץ נהדרת 4 (קשת)

הפסידו בכבוד: הרצועה 6 (HOT), מה זה השטויות האלה 2 (קשת), מועדון לילה (קשת), עולמו של רנו פסקל (HOT), קצרים 2 (רשת).

תכנית ילדים ונוער הטובה ביותר: השמיניה 3 (HOT)

יתגברו ויתבגרו: בחדר של חני (הטלוויזיה החינוכית), המהדורה (ערוץ 1), זומזום (yes), ראש גדול 3 (yes).

תכנית אקטואליה/ תחקיר/ חדשות הטובה ביותר: לונדון את קירשנבאום (ערוץ 10)

השאירו אבק ל: היום שהיה (ערוץ 10), חדשות 10, עובדה (קשת), שישי עם דרוקר ושלח ( ערוץ 10).

תכנית הריאליטי הטובה ביותר: נולד לרקוד 2 (קשת)

נשארו מציאותיים: אמא מחליפה 2 (קשת), כוכב נולד 4 (קשת), לרדת בגדול (ערוץ 10), רוקדים עם כוכבים 3 (רשת).

בימוי בדרמה: רוני ניניו (מרחק נגיעה)

ניצח את: דרור סבו (NO אקזיט), עדנא מזי"א (חברות הכי טובות), גבי ביבליוביץ, אופיר בביוף (לא הבטחתי לך), אורי ברבש (מילואים).

בימוי בסדרה קומית: שחר ברלוביץ (מסודרים)

השאיר מאחור את: עופר וייצמן (אולי הפעם), דפנה לוין, עודד רסקין, מיכל ליבדינסקי (בשורות טובות), עדי בנימינוב (החיים זה לא הכל), בן בכר (הישראלים).

תסריט בדרמה: רונית ויס-ברקוביץ, עמית ליאור, שוקי בן-נעים (מרחק נגיעה)

לא עלו לבמה: עמית ליאור, דרור סבו, ברק סלונים (NO אקזיט), ענת גוב (חברות הכי טובות), בני ברבש (מילואים), נח סטולמן (מישהו לרוץ איתו), רונית ויס-ברקוביץ, עמית ליאור, שוקי בן-נעים (מרחק נגיעה).

תסריט בסדרה קומית: אסף הראל, דוד ליפשיץ, איתי רייכל, בני בשן, דניאל נקסטרד, ערן זרחוביץ (מסודרים)

ניצחו את: מיכל קופר-קרן, אריק שגב (אולי הפעם), מיכל ליבדינסקי, שני מלמד, ירון ניסקי, דורון צור, עודד רסקין, רן אפלברג (בשורות טובות), דניאל לפין, עופר קניספל (החיים זה לא הכל), אורי כץ, יגאל שפירא ( הישראלים)

השחקן הטוב ביותר בדרמה: הנרי דוד (מרחק נגיעה)

כמעט: גל זייד (NO אקזיט), עופר שכטר (NO אקזיט), דרור קרן (מילואים), אלי פיניש (משכנתא),

השחקנית הטובה ביותר בדרמה: בר בלפר (מישהו לרוץ איתו)

לא רצו: ענת וקסמן (חברות הכי טובות), קרן מור (חברות הכי טובות), גאיה טראוב (מרחק נגיעה), יבגנייה דודינה ( מרחק נגיעה).

השחקן הטוב בסדרה קומית: אסי כהן (מסודרים)

השאיר אבק ל:שי אביבי (בשורות טובות), אורי גוטליב (הרצועה), יובל סמו (הרצועה), מוני מושונוב (קצרים).

השחקנית הטובה בסדרה קומית: קרן מור (קצרים)

השאירה מאחור את: איילת זורר (גומרות הולכות), מיה דגן (גומרות הולכות), ענת וקסמן (החיים זה לא הכל), נתי קלוגר (הרצועה)

תכנית מגזינית תרבות ופנאי: ערב טוב עם גיא פינס (HOT)

שוב הפסידו: Y בעשר (yes), העולם הבוקר (רשת), מסע עולמי (ערוץ 10), נספח תרבות (קשת).

פסקול: מרחק נגיעה (רשת)

(עדכון אחרון: 23:25)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully