וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

עוד שבוע, עוד חודש, עוד שנה

ענת קם

27.8.2009 / 15:48

הדיון על עתידו של ערוץ 10 במועצת הרשות השניה נדחה ל-1 בספטמבר לבקשת מנכ"ל הרשות מנשה סמירה והיוצרים שביקשו למצות את הדיונים עם הנהלת הערוץ

מועצת הרשות השנייה דחתה את הישיבה על עתיד ערוץ 10 שאמורה הייתה להתקיים היום (חמישי) ל-1 בספטמבר, יום שלישי הקרוב. יושבת ראש המועצה נורית דאבוש הודיעה לחברי המועצה כי הישיבה נדחית בעקבות בקשת היוצרים לדחות את הישיבה, כדי למצות את המגעים עם ערוץ 10 ולוודא כי כל הסדר שיושג יכלול הן את חובות הקולנוע והן את חובות הטלוויזיה כמקשה אחת, וכן בעקבות בקשת מנכ"ל הרשות השנייה מנשה סמירה.

בפנייתו של סמירה לדאבוש נכתב כי ההצעה המעודכנת של ערוץ 10 להסדר שיאפשר את הארכת הזיכיון "משופרת באופן ניכר", וכוללת הגדלת הערבויות הבנקאיות ל-19 מיליון שקל, הגדלת היקף הסוגה העלית בכ-15 מיליון שקל, שינוי תמהיל הז'אנרים להשלמת החוסרים בעיקר בתחום הדרמה וסגירת גירעון חברת החדשות. עם זאת, כותב סמירה, עדיין נדרשים הבהרות ותיקונים הנמצאים בטיפול וכן דרוש הסכם בין שרי האוצר והתקשורת על חובות התמלוגים ודמי הזיכיון שטרם נחתם.

סמירה הוסיף כי גם בהצעה המשופרת של הערוץ לא ניתן מענה לחובות הקולנוע ולטענת הערוץ הנושא תלוי בהסכם שיימצא בין משרדי האוצר והתקשורת. בשל כך, מבקש סמירה ימים נוספים להגיע להסדר עם כל הצדדים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully