עבודה ערבית 2.0

אתר mako והאתר הערבי PANET חתמו על הסכם שיתוף תכני חדשות ווידיאו. כבוד למגזר

ענת קם
09/09/2009

אתר mako של קשת חתם על הסכם שיתוף פעולה עם אתר PANET, אתר תוכן מצליח במגזר הערבי מקבוצת המדיה הערבית פנורמה. במסגרת ההסכם יעניקו הגופים בשלב ראשון קידום הדדי לתכני חדשות ווידאו של שני האתרים ואף ישתפו פעולה ליצירת תוכן מקורי משולב.

אתר PANET נחשב לאתר המוביל בישראל במגזר הערבי. על פי סקר SGI האחרון מבית TGI האתר מדורג במקום הראשון בישראל בקרב האתרים בשפה הערבית, עם 81.8 אחוזי חשיפה של המגזר הערבי בישראל. לפני כחודש השיק האתר את ערוץ הטלוויזיה דובר הערבית הראשון בישראל, זאת לאחר ניסיונות עבר דומים שלא צלחו. הערוץ פועל בשלב זה במתכונת פיילוט ומשדר מספר תכניות בידור ואירוח במגוון נושאי לייף-סטייל, כמו גם מהדורות חדשות מצולמות יומיות ותכניות ספורט ובידור נוספות.

יובל נתן, העורך הראשי ומנהל פורטל mako: "פנינו ל-PANET ממקום של הערכה וכבוד לקבוצת התקשורת של בסאם ג'אבר בפרט, ולמגזר הערבי בכלל. ערביי ישראל הם חלק משמעותי מאזרחי המדינה, הם מתעניינים במגוון רחב של נושאים, מחדשות העולם הרחב, העולם ערבי ועד חדשות המגזר בישראל, אך מתוקף היותם אזרחים שווי זכויות בישראל ודוברי עברית, הם מתעניינים גם בחדשות הישראליות מהסוג ש-mako מספק. מצד שני, הקהל היהודי בישראל מגלה עניין בסיפורים חדשותיים המתרחשים במגזר, ובנקודת המבט של ערביי ישראל. במסגרת ההבנות בינינו, כל אתר יצטט ויקדם סיפורים חדשותיים בלעדיים של האתר השני, וכך נוכל כולנו להעשיר את היצע התוכן הרחב שאנו מציעים לגולשים".

בסאם ג'אבר, מנכ"ל קבוצת עיתון פנורמה מסר: "קבוצת פנורמה דוגלת בשיתוף פעולה עם התקשורת בשפה העברית ומזהה את הערך המוסף שבמהלך מסוג זה. בשנה האחרונה פנו אלינו גורמים ממרבית האתרים הישראליים הבולטים לשיתוף פעולה עם אתר PANET, ומרבית פניות אלה עדיין בבחינה. כאשר הגיעה הפניה הספציפית מ-mako, אנו נענינו ברצון רב ובחרנו להתקדם מהר, במיוחד לאור העובדה ששיתוף הפעולה הנוכחי עומד בקנה אחד עם השקת הפעילויות החדשות של האתר, אשר הקים לאחרונה, בין היתר, את ערוץ הטלוויזיה הראשון בישראל בשפה הערבית".

  • mako
  • panet
  • יובל נתן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully