חשיפה לצפון

עופר דומינגז והראל סלוצקי, שמגישים את תכנית הבוקר של רדיו קול רגע צפויים לשדר בסינדיקציה גם לרדיו חיפה, רדיו דרום ורדיו תל אביב, שם יחליפו את טל ברמן ואביעד קיסוס

ענת קם
16/11/2009

עופר דומינגז והראל סלוצקי יגישו ככל הנראה בקרוב את תכניות הבוקר של רדיו דרום, רדיו חיפה, רדיו תל אביב ורדיו כל רגע, בו הם משדרים מזה חמש שנים. בכל תיפסק חרושת השמועות סביס שאלת המחליפים של טל ברמן ואביעד קיסוס.

השניים מנהלים לאחרונה משא ומתן עם הנהלת הרדיו. תכניתם של השניים ברדיו "קול רגע" הפועל בתדר 96FM בצפון, כוללת שיחות טלפון יזומות לסלבס ושידור באווירה קלילה.

טל ברמן ואביעד קיסוס הודיעו לפני כשלושה שבועות על עזיבתם את תכנית הבוקר של רדיו תל אביב לאחר כשבע שנים. השניים צפויים לעבור להגיש את תכנית הבוקר של רדיו 99FM. ברדיו תל אביב עמלו בשבועיים האחרונים על חיפוש מחליפים לשניים ובין היתר נבחנה מועמדותם של אורי גוטליב ושל הדר לוי וגיל ריבה שהקליטו פיילוט משותף.

ברדיו כל רגע ברכו את השניים. מרדיו תל אביב נמסר: “אנו לא מגיבים על תכניות בפיתוח". הראל סלוצקי מסר: "זה יכול להיות כיף לא נורמלי, הלוואי שזה יקרה". עופר דומינגז סירב להגיב לידיעה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully