חיים ריבלין ימונה לכתב הרווחה של חדשות 2

  סמדר פלד תתמקד בכתבות מגזין בנושאים שונים. מנכ"ל חברת החדשות אבי וייס: "אני משוכנע שגם בתפקידה החדש תמשיך סמדר לעסוק בסוגיות חברתיות חשובות"

  וואלה! ברנז'ה

  כתבת הרווחה של חדשות ערוץ 2 סמדר פלד תעזוב את תפקידה לאחר 10 שנים. פלד ביקשה להתמקד במגזין והיא תערוך כתבות בנושאים שונים, ובהן גם כתבות מגזין חברתיות.

  לפני שעה קלה הודיעה מנכ"ל חברת החדשות של ערוץ 2 לעובדי החברה כי חיים ריבלין ימונה לתפקיד הכתב לענייני חברה ורווחה, וימשיך לעמוד במקביל גם בראש דסק התחקירים.

  אבי וייס מסר: "סמדר הביאה את תחום החברה והרווחה למרכז סדר היום הציבורי והצליחה להאיר נושאים שבדרך כלל לא זכו לטיפול תקשורתי כה יסודי. כתבות ותחקירים של סמדר הובילו בשנים האחרונות לשינויי מדינויות ושינויי חקיקה שהשפיעו על חייהם של מגזרים שלמים. אני משוכנע שגם בתפקידה החדש תמשיך סמדר לעסוק בסוגיות חברתיות חשובות. אני מאחל גם לחיים ריבלין, שפרסם בשנים האחרונות שורה ארוכה של תחקירים, הצלחה בתפקיד ובטוח שהוא יצליח לשמור על מרכזיות תחום החברה והרווחה בחדשות ערוץ 2".

  פלד קיבלה בתחילת החודש בכנס אילת לעיתונות את המקום השני בפרס פרימור של הרשות השניה לתחקירים חברתיים על סדרת כתבות שעסקה במדיניות מעוותת של המדינה כלפי ילדים קטועי גפיים.

  טרם התפרסמו תגובות

  הוסף תגובה חדשה

  בשליחת תגובה אני מסכים/ה
   לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

   התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully