פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שלמור אבנון עמיחי יכנס לפעילות מגזרית

   המשרד ייכנס כבעלים ב-25% ממשרד הפרסום למגזר הערבי מזאוי, במסגרת שיתוף שירותים ולקוחות וללא תשלום

   לאחר שנים ארוכות בהם לא ניהל שלמור-אבנון-עמיחי פעילות מגזרית, בחר המשרד להתחיל את דרכו בזירה זו דווקא במגזר הערבי. שלמור-אבנון-עמיחי יהפוך מעתה לבעלים של 25% ממשרד הפרסום הערבי מזאוי פרסומאים. כניסתו של המשרד כבעלים של 25% ממזאוי, תעשה ללא ששלמור ירכוש את הבעלות תמורת תשלום, אלא במסגרת שיתוף שירותים ולקוחות.

   מהמשרד נמסר כי: "שיתוף הפעולה בין המשרדים יאפשר ללקוחות שלמור אבנון עמיחי לחבר את עבודתם במגזר הערבי לעבודה השוטפת וליהנות משיתוף ידע, יכולות וסינרגיה מלאה בין 2 המשרדים".

   מזאוי פרסומאים, הוקם בנצרת ב-1994. לשני המשרדים לקוחות משותפים שהגדול מבניהם - קבוצת שטראוס.עד כה היה שלמור משרד הפרסום הגדול היחיד שלא פעל בזירה המגזרית. למקאן אריקסון פעילות משמעותית בתחום, באמצעות משרד מקאן cultures, גם למשרד אדלר-חומסקי פעילות נרחבת במגזר החרדי, באמצעות חברת טריו (בבעלות משותפת עם גלר-נסיס פובליסיס), וכך גם לבאומן בר ריבנאי - באמצעות מגזרים (25%).

   אדם פולצ'ק, מנהל לקוחות בשלמור אבנון עמיחי ומי שאחראי במשרד על תחום המגזרים: "אנו מבינים את הפוטנציאל הטמון בכניסה למגזר הערבי. זה זמן רב שאנו מחפשים שותף שיתאים לערכים ולמטרות של משרדנו במטרה להעניק ללקוחותינו פתרון כולל ושירות טוב יותר".