וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רדיו עם חיכוך

ענת קם

11.2.2010 / 12:49

את מקומו של שמעון אלקבץ ברדיו תל אביב, ממלא בימים אלה מנכ"ל רדיו חיפה דני נישליס. על הבעלים להודיע לרשות השניה על מינוי לתפקיד המנכ"ל

מספר ימים לאחר עזיבתו של המנכ"ל בפועל של רדיו תל אביב, שמעון אלקבץ, עתיד התחנה עדיין לא ברור. במשרדו של מנכ"ל התחנה, יושב בימים האחרונים דני נישליס, מבעלי רדיו חיפה ומנכ"ל התחנה הצפונית. גורמים בתחנה סיפרו כי נישליס אף החל בגיוס בעלי תפקידים למספר משרות ברדיו תל אביב. בעלי רדיו תל אביב אמורים להודיע ביום ראשון לרשות השניה על מינוי מנכ"ל קבוע, זאת לאחר שלפני שלושה שבועות הודיעה הרשות כי שמעון אלקבץ לא יוכל לשאת בשני תפקידים: מנכ"ל רדיו תל אביב ויושב ראש תחנת הרדיו גלי ישראל, הרדיו האזורי ביהודה ושומרון.

גורם המקורב לבעלי המניות בקבוצה סיפר כי עם כניסתו של אלקבץ לתפקיד המנכ"ל בפועל ברדיו תל אביב, עלתה אפשרות לפיה הוא יקבל חלק מהמניות. בעלות בקבוצה ולו באחוז מינימלי, היתה מאפשר לאלקבץ להמשיך ולהחזיק בשני תפקידים: מנכ"ל רדיו תל אביב ויושב ראש רדיו גלי ישראל, הרדיו האזורי בשטחים. לדברי הגורם, בעלי המניות ברדיו סירבו ועל רקע זה נתגלעו בין הצדדים חילוקי דעות שהביאו לבסוף לעזיבתו. לדברי גורם ברשות השניה, "אין ספק שהיה שם בלגן בתקופה של אלקבץ, הם במצוקה ורוב האנשים ברחו להם".

הן שמעון אלקבץ, והן בעלי המניות ברדיו תל אביב דני נישליס וצביקה שלום סרבו להתייחס לדברים.

רדיו חיפה מחכה לאישור שר התקשורת

דני נישליס, הבעלים והמנכ"ל של רדיו חיפה מיום היווסדו, ביקש בחודש דצמבר האחרון לרכוש 50% ממניות חברת "רדיו 89" שבבעלות צביקה שלום ויוסי סבן, מפעילת רדיו תל אביב. החברה זכתה במכרז הרשות השנייה על הפעלת רדיו תל אביב באוגוסט האחרון והחלה לשדר בתקופת הזיכיון החדשה בדצמבר האחרון. מועצת הרשות השנייה אישרה את רכישת המניות אולם המהלך טרם קיבל את אישור שר התקשורת הנדרש למהלך כזה. נישליס ורדיו חיפה החזיקו בעבר 33% ממניות רדיו תל אביב, כשזה עדיין פעל תחת קבוצת תר"א, בעלת הזיכיון הקודם - שהייתה גם היא בבעלות צביקה שלום ויוסי סבן.

הרשות השנייה עוקבת מזה מספר חודשים אחר הנעשה ברדיו תל אביב. המנכ"ל הקודם שי בן מאור עזב את התחנה זמן קצר לאחר זכיית הקבוצה במכרז, על אף שהיה רשום כמנכ"ל בהצעה שהגישה הקבוצה במכרז. ועדת הרדיו של הרשות דנה במתרחש בתחנה בסוף דצמבר, בעקבות גל העזיבות שהוביל גם לשינויים משמעותיים בלוח השידורים. הועדה החליטה אז לגבות את המנכ"ל בפועל אלקבץ ולאפשר לו לפעול ללא הפרעה בניסיונותיו לקדם את התחנה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully