אסתי גינזבורג תובעת 200 אלף שקל מגלובס

הדוגמנית תובעת לשון הרע בקבות פרסום לפיו היא נמצאת במשא ומתן עם רשת אירית לשילובה כפרזנטורית של הרשת. גינזבורג טוענת כי הפרסום אינו נכון ועלול לפגוע בשמה

הילה רז
24/03/2010

הדוגמנית אסתי גינזבורג וסוכנות הדוגמנות עלית מודלס תובעים 200 אלף שקל מ"גלובס", העורך האחראי חגי גולן, כתבת העיתון ומשרד הפרסום אליקים הרמן ונהרדעא.

לטענת גינזבורג כתבה שפורסמה בעיתון תחת הכותרת "מסתמן: אסתי גינזבורג תהיה הפרזנטורית של רשת אירית" דיווחה על משא ומתן לקראת סגירה שמקיימת רשת האופנה אירית בליווי משרד הפרסום הנתבע על שילובה כפרזנטורית של הרשת. לפי הכתבה דובר על חוזה לשנתיים בסכום של חצי מיליון דולר לשנה.

גינזבורג טוענת באמצעות עו"ד דן חי כי הפרסום אינו נכון וכל שהיה הן שתי שיחות טלפון בלתי מחייבות בין מנכ"ל עלית מודלס למנכ"ל משרד הפרסום. לשיטת גינזבורג הפרסום מהווה לשון הרע ועלול לפגוע בשמה, במשרתה ובמקצועה ולהזיק לקשרי עבודתה עם עמיתיה בהווה ובעתיד. גינזבורג חוששת כי הפרסום עלול לפגוע בסיכוייה לסגור חוזים עתידיים בתחום עיסוקה כפרזנטורית אטרקטיבית ומוערכת בשוק האופנה בישראל ובעולם.

היא מציינת בתביעתה כי רשת אירית היתה נתונה בקשיים כלכליים ולטענתה ניסיונם של הנתבעים לגייס אותה למאמצי שיקום והבראת החברה ללא הסכמתה וידיעתה הוא נבזי. היא קובלת על כך שהעיתון לא דאג לפרסום מתקן, אף שהתבקש לעשות זאת במפורש.

מ"גלובס" נמסר בתגובה:"גלובס טרם קיבל את כתב התביעה, אולם כאשר יתקבל כתב התביעה, יוכן כתב הגנה, שעיקרו שאין בתביעה כל ממש, אין בה כל לשון הרע, וחבל שאסתי גינזבורג נותנת להוליך אותה לדרכים שאין בהן להועיל לה".

דני אליקים ממשרד הפרסום מסר כי "לא ידוע לנו על תביעה שהוגשה. אם תהיה כזו נגיב בהתאם".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully