רייטינג שבועי: סופר קלאסיק

"חטופים" מוסיפה להציג נתוני צפיה גבוהים ביותר וכך גם תכניתו של חיים הכט. משחק הסופר קלאסיקו זכה לרייטינג מצטבר של 15.6%

הדס ריבק

שבת של כדורגל

רצועת הפריים טיים של קשת בשבת מובילה את טבלת הצפיה השבועית. "מה אתם הייתם עושים" ו"חטופים" שבו מפגרת החג והן ממשיכות להציג נתוני צפיה מרשימים. אמש 26.2% ו-27.5% בהתאמה. בערוץ 10 שידור חוזר של "סמויים" עם 3.5% והסרט "הנמלט" עם 3.2%.

הסופר קלאסיקו שודר אמש בערוץ 5, בערוץ 5+ לייב וב-HD וזכה לנתון צפיה מצטבר של 15.6%. בערוץ 1 שודר המשחק בין מכבי תל אביב לבית"ר ירושלים שזכה ל-9.5%.

משדרי החדשות אמש הציגו רייטינג בינוני: דני קושמרו בחדשות 2 עם 21.3% ואושרת קוטלר בחדשות 10 עם 7% בלבד. "רואים עולם" בערוץ 1 שודרה לאחר משחק הכדורגל וזכתה ל-8.8%.

אקטואליה של שבת: 1.5% ל"מועצת החכמים" של ערוץ 10, 5.3% ל"פגוש את העיתונות".

עוד בוואלה! NEWS

זה הכאב הכי נפוץ אצל אנשים שמתאמנים. מה עושים איתו?

נדב מאירסון
לכתבה המלאה

שישי- אל תדברו על אריק

שישי נוסף בלי "ארץ נהדרת". צופי קשת נאלצו להסתפק בראיון שערך גורי אלפי עם אריק אינשטיין, צבי שיסל ומוני מושונוב. הסרט זכה לרייטינג של של 20.2%. שידור חוזר של רמזור לאחר מכן זכה ל-15.8%. בערוץ 10 "אין דברים כאלה" של דני רופ מפתיעה וזוכה ל-6.7% והסרט "חייב לאהוב כלבים" עם 3.5%.

חדשות: "אולפן שישי" עם 20.3% "יומן" עם 5.9% ומהדורת שישי של ערוץ 10 עם 4.2%.

הטבלה השבועית

החג שנפל על ימי השידור של רשת מאפשר לקשת שליטה כמעט בלעדית בעשיריה הראשונה של טבלת הצפיה השבועית. שש מתוך עשר התכניות הראשונות הן של קשת. "חטופים" ו"חיים הכט" בראש ובמקום השלישי "סופר נני" שזכתה השבוע לשיא עונתי.

הסרט "זו אותה האהבה" במקום החמישי ו"עובדה" של שישי עם 19.9%. במקום התשיעי "חתונה ישראלית" עם 17.5%.

שלוש תכניות בעשיריה הראשונה הן של חדשות 2. "אולפן שישי" במקום הרביעי, מהדורת שבת במקום השביעי והממוצע השבועי של המהדורה המרכזית עם 19.7%.

לרשת נציגות אחת בעשיריה השבועית: לקט "צחוק מעבודה" במקום העשירי עם 17%.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully