פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

      HOT מובילה את מספר המועמדויות לפרסי האקדמיה

      הטקס יתקיים השנה ב-13 ביולי בירושלים וישודר בערוץ 10. פרס מפעל חיים ינתן לבמאי יצחק שאולי מיוצרי "זהו זה" ו"קרובים קרובים". וגיא פינס? מועמד ועוד איך

      טקס הענקת פרסי האקדמיה הישראלית לטלוויזיה, השמיני במספר יתקיים השנה בתיאטרון ירושלים, במסגרת פסטיבל הקולנוע ה- 27 ובמעמד ראש עיריית ירושלים ניר ברקת . בטקס יוענקו פרסים ליוצרים מצטיינים ולתוכניות הטובות ביותר בתחום היצירה הטלוויזיונית הישראלית. הטקס יתקיים ביום ג',
      13 ליולי 2010 וישודר בערוץ 10.

      HOT מובילה את מספר המועמדויות עם 17 מועמדויות לפרסים. ל-yes עשר מועמודיות. לקשת 12 מועמדויות. ערוץ 10 מציג 11 מועמדויות, לרשת עשר מועמדויות ולערוץ 1 והטלוויזיה החינוכית שתי מועמדויות כל אחד.

      האקדמיה תחלק 20 פרסים ליוצרים ולתוכניות טלוויזיה, שיבחרו על-ידי כ- 800 אנשי מקצוע. בין הקטגוריות: סדרות דרמטיות וקומיות, סרטי טלוויזיה, סדרות תעודה, תכניות אקטואליה וחדשות, תוכניות בידור ואירוח ועוד. מדובר על תכניות אשר תקופת שידורן החלה מ- 1.4.09 ועד 31.3.10

      הפרס על מפעל חיים יוענק לבמאי הטלוויזיה הוותיק יצחק שאולי, בזכות היותו אחד היוצרים המגוונים והפוריים בתעשיית הטלוויזיה בישראל. שאולי היה מעורב כבמאי בתכניות "זהו זה","קרובים קרובים","חרצופים" ועוד שורה ארוכה של מפעלים ותוכניות טלוויזיוניות פופולריות ואהובות. בהודעת האקדמיה נכתב כי "במהלך כל שנות עבודתו מצטיין שאולי בהומור החד שלו ובנועם הליכותיו, המותירים רישומם גם בעבודתו הטלוויזיונית".את הטקס מפיקים הפקות תוצרת הארץ- אודי זמברג ומיכאל תפוח, עורך תוכן: אסף גרינבוים

      המועמדים בקטגוריות השונות

      סרט טלוויזיה,מיני סדרה או הדרמה הטובים ביותר:

      "חצי טון ברונזה" ששודר בHOT VOD,
      "מה שנחוץ לרווק" HOT 3
      "סוזנה הבוכייה" HOT 3
      "תמיד אותו חלום" HOT 3

      בקטגוריית סדרת הדרמה הטובה ביותר:

      "חטופים" קשת
      "מעורב ירושלמי" קשת
      "מגדלים באוויר" ערוץ 10,
      "סרוגים"yes
      "עד החתונה"רשת.

      בקטגוריית הדרמה היומית:

      "דני הוליווד" yes
      "15 דקות" yes
      "האלופה " HOT 3
      "חשופים 2" HOT 3
      "עספור" HOT 3

      בקטגוריית הסדרה הקומית:

      "החיים זה לא הכל" רשת
      "הכל דבש" רשת
      "פולישוק" קשת
      "רמזור" קשת
      "טקסי דרייבר" רשת ו-yes.

      קטגוריית סדרת התעודה הטובה ביותר:

      "איך להיות מאושר ב-6 שיעורים" קשת
      "בדרך הביתה" yes דוקו,
      "מחוברות" HOT 3
      "מי אתה חושב שאתה?" ערוץ 1
      "ת"א-יפו" ערוץ 8 וערוץ 10.

      בקטגוריה לפרס תוכנית הריאליטי הטובה ביותר:

      "האח הגדול" קשת
      "כוכב נולד" קשת,
      "רוקדים עם כוכבים" רשת
      "הישרדות" ערוץ 10
      "הרווק" ערוץ 10.

      מי מתמודד מול גיא פינס?

      בקטגוריה לתכנית הבידור-תיעודי:

      "אמא מחליפה" קשת
      "מונית הכסף" קשת
      "הנרגנות" yes דוקו
      "עונת החתונות" HOT 3
      "פעם בחיים" yes ורשת.

      תכנית הבידור:

      "ארץ נהדרת" קשת
      "מועדון לילה"קשת
      "מצב האומה" רשת
      "צחוק מעבודה" רשת
      "שבוע סוף" רשת

      בקטגוריה לפרס התכנית המגזינית בתחומי תרבות ופנאי:

      "דוקומנטרי עם רינו" הטלוויזיה החינוכית
      "דיבור חדיש" ערוץ 8
      "Y בערב" -yes
      "חדשות הבידור עם ליאון רוזנברג" HOT בידור ישראלי
      "ערב טוב עם גיא פינס" ערוץ 10 ו-HOT 3.

      בקטגוריה לפרס על תכנית האירוח הטובה ביותר:

      "אברי גלעד" רשת
      "הלילה עם ליאור שליין" ערוץ 10
      "חוצה ישראל עם רינו צרור" הטלוויזיה החינוכית
      "מקבלים שבת עם דב אלבוים" ערוץ 1
      "שיחת נפש עם פרופ' יורם יובל"HOT בידור ישראלי.

      באיזה קטגוריה שולט ערוץ 10?

      תכנית הילדים ונוער:

      "אלכס בעד ונגד" HOT
      "האי" HOT
      "חצויה" HOT VOD
      "דאוס" yes
      "קופיקו" yes

      תכנית האקטואליה, תחקיר או חדשות:

      "אורלי וגיא בע"מ" ערוץ 10
      "היום שהיה" ערוץ 10
      "המקור" ערוץ 10
      "לונדון וקירשנבאום" ערוץ 10
      "עובדה" קשת

      לפרס הבימוי בדרמה בודדת, מיני סדרה, סרט טלוויזיה, סדרת דרמה ודרמה יומית מועמדים:

      גידי רף – "חטופים",
      ניר ברגמן- "מגדלים באוויר",
      אליעזר שפירא – "סרוגים",
      רני סער- "עספור"
      איתן פוקס- תמיד אותו חלום".

      התסריט בדרמה בודדת, מיני סדרה, סרט טלוויזיה, סדרת דרמה ודרמה יומית:

      גידי רף- "חטופים"
      מרב נחום ומרב צוראל-שקד- "מגדלים באוויר"
      אליעזר שפירא ותסריטאי "סרוגים"
      אבנר ברנהיימר וענת ויצמן-שנהב – "עד החתונה"
      גיא עמיר וחנן סביון – "עספור"

      בקטגוריית פרס הבימוי בסדרה קומית:

      דני סירקין – "הכל דבש"
      עודד רסקין – "מסודרים"
      ימי ויסלר – "מקום לדאגה"
      שמוליק הספרי - "פולישוק"
      אוהד פרח – "רמזור"

      בקטוגריית פרס התסריט הטוב ביותר בסדרה קומית:

      יעל פוליאקוב – "הכל דבש",
      יובל סגל – "טקסי דרייבר",
      ימי ויסלר, מעיין בלום ועודד סמו – "מקום לדאגה"
      שמואל הספרי – "פולישוק"
      אדיר מילר ורן שריג – "רמזור".

      כמה מועמדויות לטלי שרון?

      קטגוריית פרסי השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית :

      יוסי מרשק – "הכל דבש"
      יובל סגל "טקסי דרייבר"
      אסי כהן – "מסודרים"
      ששון גבאי – "פולישוק"
      אדיר מילר – "רמזור"

      פרס השחקן הטוב ביותר בדרמה בודדת, מיני סדרה סרט טלוויזיה, סדרת דרמה ודרמה יומית:

      ישי גולן – "חטופים"
      אלון אולארצ'יק – "מגדלים באוויר"
      אוהד קנולר– "סרוגים"
      עמוס תמם- "סרוגים"
      יפתח קליין - "רביעיית רן"

      בקטגוריית פרס השחקנית הטובה ביותר מועמדות:

      ענת וקסמן – "החיים זה לא הכל"
      יעל פוליאקוב – "הכל דבש"
      דורית לב ארי – "טקסי דרייבר"
      ליאת הר לב ויעל שרוני ב"רמזור".

      פרס השחקנית בדרמה בודדת, מיני סדרה סרט טלוויזיה, סדרת דרמה ודרמה יומית:

      טלי שרון- "סרוגים"
      טלי שרון- "מגדלים באוויר"
      יעל אבקסיס- "חטופים"
      מילי אביטל- חטופים"
      יעל שרוני- "סרוגים.