רייטינג יומי: נדחקים לפינה

"היפה והחנון" מזנקת ל-19.1%, רק אחוז אחד פחות מ-"כלבוטק" וגם זה אחרי שברשת העלימו 34 דקות ממדידת זמן התכנית בפועל על ידי מניפולציית "הפינות" הידועה

חגי קראוס

יום שלישי חוזר להניב את אחד מקרבות הרייטינג המרתקים של התקופה האחרונה.

למעשה, ברשת בחרו להוציא שתי "פינות" במדידה, במקום אחת כמו בדרך כלל, וכך הנתון הרשמי של "כלבוטק" היה גבוה יותר במעט - 20.1%. למעשה, 34 דקות מתוך זמן השידור המלא של "כלבוטק" לא נכלל במדידה כתוצאה מאותה מניפולציה.

ההשוואה בין זמן השידור בפועל לזמן שנמדד מעשית בכל תכנית מדגיש את הפער: "כלבוטק" שודרה במשך 61 דקות בפועל (עם רייטינג ריאלי של 17.5%) אך נמדדו רק 27 דקות מתוכן, כאמור, בממוצע של 20.1%. מנגד, "היפה והחנון שודרה במשך 98 דקות, בהן רשמה רייטינג ריאלי ממוצע של 18.8%, אך מתוכן נמדדו 84 דקות שהניבו את הנתון הרשמי - 19.1%.

יש לציין כי טכניקת הוצאת "הפינות" היא מניפולציה ותיקה וידועה אך לא בממדים כמו של "כלבוטק" אמש (אגב, לא בפעם הראשונה בשבועות האחרונים) שכאמור, הביאה למצב שיותר ממחצית מזמן השידור שלה לא מקבל ביטוי בנתוני הרייטינג.

גם בהמשך הערב, כמעט שיוויון - שידור חוזר של "החיים זה לא הכל" עם 10.9%, "אולפן לילה" עם 9.6% אל מול ערוץ 10 עם 9% ל-"היום שהיה" ו-7.8% ל-"לילה כלכלי".

חדשות 2 עם 22.7%, חדשות 10 עם 12%.

"תכנית חיסכון" עם 10.3%, "ערב טוב עם גיא פינס" - 7.4%.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully