מעריב על פרשת דרכים

מי אוהב את השבת?

בלונים, שטיח אדום וחלות לשבת ליוו את מסיבת ההשקה של מהדורת סוף השבוע של מעריב שהתקיימה היום במערכת העיתון בקרליבך. עובדי העיתון יצאו ביום שישי להחתים מנויים

אמילי גרינצווייג
31/03/2011

עובדי מעריב חגגו הבוקר את השקת מהדורת סוף השבוע החדשה והמורחבת של העיתון. לצד המוסף הפוליטי ומוסף "סופשבוע" של העיתון יופיעו גם המגזינים של מעריב, "את" ו"רייטינג". "את", שהופץ עד עתה כדו ירחון, יצורף לעיתון מדי שישי.

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה!
עורך מעריב אבי משולם, מנכ"ל מעריב ישראל גולדשטיין והמו"ל זקי רכיב(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

במסיבה, שהתקיימה הבוקר בבית מעריב, לבשו בכירי העיתון- המו"ל זקי רכיב, המנכ"ל ישראל גולדשטיין והעורך הראשי אבי משולם את חולצות הקמפיין של העיתון. כמו כן נערכה קבלת שבת. עורך העיתון אבי משולם אמר: "זוהי מהפיכה שמעריב הראשונים לעשותה וכל העיתונים ילכו אחריה". עובדי מעריב, בהם גם עיתונאים, יקיימו מחר מבצע החתמת מנויים, ויחלקו את מהדורת סוף השבוע לעוברים ושבים.

שינוי נוסף שהתרחש במעריב בתקופה האחרונה הוא אופן ישיבת המערכות. במקום בו ישב בעבר דסק הספורט של העיתון נוצר מרחב פתוח, בו יושבים כעת מדורי הכלכלה, המגזין והספורט. המגזינים והמוספים, "את", "רייטינג", המוסף הפוליטי, סופשבוע וסגנון יעברו למקום בו היה דסק העסקים וכפי שפורסם בוואלה! ברנז'ה, חדשות האתר עברו לאותו המרחב של דסק החדשות של העיתון.

כאשר סגנון תרבות ופנאי עברו למקום בו היה דסק עסקים וכפי שפורסם בוואלה! ברנז'ה, חדשות האתר עברו לאותו המרחב של דסק החדשות של העיתון.

  • מעריב
  • אבי משולם

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully