זוהיר בהלול מצטרף לרדיו תל אביב

בהלול מצטרף לצוות שדרי הספורט של התחנה וישדר את המשחק המרכזי כבר בשבת הקרובה: "הרטט היה חבוי בפנים, ועכשיו הוא מתפרץ מחדש ויוצר התרגשות גדולה ואני שמח על כך"

אמילי גרינצווייג
04/05/2011

זוהיר בהלול מצטרף לצוות שדרי הספורט ברדיו תל אביב 102fm. בהלול יחל לשדר החל מהשבת הקרובה, והשבוע ישדר את המשחק המרכזי בין מכבי תל אביב למכבי חיפה שיחל בשעה 21:00, ויצטרף ליורם ארבל בשידורי משחקי ליגת העל וגביע המדינה בכדורגל.

בהלול, השדרן המיתולוגי של "שירים ושערים" שידר במהלך השנים אינספור שידורים של אירועי ספורט מרכזיים בעולם בהם משחקי המונדיאל, משחקים האולימפיים, ומשחקי מכבי תל אביב בכדורסל בערוץ 1.

רדיו תל אביב רכש לפני מספר חודשים מההתאחדות לכדורגל את זכויות השידור למשחקי ליגת העל, בשם קבוצת תחנות "רדיו ישראל" הכוללת את רדיו חיפה FM 107.5, רדיו תל אביב FM 102, רדיו דרום FM 97, גלי ישראל FM 102.5 ורדיו דרום FM 101.5.עם קנייתו של הזיכיון מההתאחדות מפיקה קבוצת תחנות "רדיו ישראל", בשיתוף ערוץ הספורט (מגישים וכתבים במגרשים) מגזין ספורט שבועי בשם "שער השבת", בהגשת משה פרימו ואיציק זוהר.

זוהיר בהלול מסר בתגובה: "הרטט היה חבוי בפנים, ועכשיו הוא מתפרץ מחדש ויוצר התרגשות גדולה ואני שמח על כך". דני נישליס מנכ"ל רדיו תל אביב FM 102, מסר: "אני אישית קשור מאד לזוהיר בהלול ומשפחתו. מלבד העובדה שכמו כולם גדלתי על שידורי הספורט שלו, הייתה לי הזכות לקבל את בתו איספאן כקריינית החדשות הערביה הראשונה, בעברית, בשנת 1997 ברדיו חיפה. במהלך השנים תמיד השתדלתי להזמין את זוהיר לשידורים מיוחדים, כמו למשל אולפן המונדיאל אותו הוא הגיש בקיץ 2010. אני שמח שעכשיו מתאפשר לנו לעבוד צמוד יותר מבעבר ואני כבר מחכה לשמוע את תיאוריו העסיסיים בזמן שידור המשחקים."

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully