רייטינג שבועי: העגלה הגדולה

בלי "ארץ נהדרת" ועם שבוע חלש של עובדה מסתפקת קשת רק בארבעה משדרים בעשיריה הראשונה של הטבלה השבועית. ובינתיים: מה חדש בתכניות הבוקר?

הדס ריבק

המשדר של "כוכב נולד" בשבת מוביל את טבלת הצפיה השבועית עם 29.7%. בלי "ארץ נהדרת" ועם נתון נמוך ביותר של "עובדה", לקשת רק ארבע תכניות בעשיריה הראשונה. במקום השני "כוכב נולד" מיום רביעי עם 26.1%, במקום השמיני שידור חוזר של פרק סיום העונה הראשונה של "פולישוק" עם 18.6% והסרט על מתמודד "האח הגדול" אלעד צפני עם 17.7% במקום התשיעי. רשת מכניסה בשבוע החולף שני משדרים לעשיריה, בראשם "אבודים" של צופית גרנט עם 21.9% במקום החמישי. במקום השישי משחק הכדורגל בין ברצלונה לריאל מדריד עם 20.5%.

לחברת החדשות של ערוץ 2 שלושה משדרים בעשיריה: מהדורת השבת במקום השלישי עם 24.4% (6.5% למהדורת השבת של חדשות 10), הממוצע השבועי של המהדורה המרכזית עומד על 22.6% במקום הרביעי (הממוצע השבועי של מהדורת חדשות 10 הוא 10.3%, "מבט" עם 7%) ובמקום השביעי טקס פתיחת ארועי יום הזיכרון לשואה מיד ושם עם 19.5%. לערוץ 10 תכנית אחת בעשיריה, "החברים של נאור" במקום העשירי עם 17.7%. המשדר הנצפה ביותר של ערוץ 1 בשבוע החולף הוא משחק הכדורגל בין מכבי תל אביב למכבי חיפה ששודר במוצאי שבת וזכה ל-9.9%, מקום 36 בטבלה השבועית.

מה חדש בתכניות הבוקר? "העולם הבוקר" של רשת עם 7.5%, "יום חדש" של קשת עם 7.3% ותכנית הבוקר של אורלי וילנאי וגיא מרוז בערוץ 10 עם 2.3%.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully