עמית הירש מונה לסמנכ"ל המכירות של וואלה!

גיא סעד, משנה למנכ"ל וואלה! בתחום המכירות והמסחר, פורש לאחר שלוש וחצי שנים בחברה. אילן ישועה: "גיא עשה עבודה נפלאה ומקצועית בוואלה!"

06/07/2011

וואלה! מודיעה היום (ד') על עזיבתו של גיא סעד המשנה למנכ"ל בחברה ועל מינוי של עמית הירש לסמנכ"ל מכירות. גיא סעד, 38, שימש בתפקידו כשלוש וחצי שנים והיה בין התורמים להצלחתה של וואלה! בשנים האחרונות בתחום הסחר, השיווק והפיתוח העסקי. קודם לעבודתו בוואלה!, שימש סעד כסמנכ"ל פיתוח עסקי ואינטרנט בגלובס.

את מקומו של סעד בתפקיד סמנכ"ל המכירות של וואלה! ימלא עמית הירש. הירש, 37, בעל תואר ראשון בתקשורת ופסיכולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן, הוא בעל הכרות עמוקה ורבת שנים עם תחום הפרסום בכלל והפרסום באינטרנט בפרט. בשנתיים האחרונות ייסד וכיהן כמנכ"ל אטום מדיה - רשת אתרי פרסום מבוססת תוצאות, לפני כן שימש כסמנכ"ל מכירות ב-MSN ישראל וקודם לכן ניהל את פורטל סטארט.

אילן ישועה, מנכ"ל וואלה!: "גיא סעד עשה עבודה נפלאה ומקצועית בוואלה! והכל בנועם הליכות, מסירות ולויאליות מלאה. אני מאחל לו הצלחה מלאה בהמשך דרכו ובטוח כי יהיה נכס חשוב לכל ארגון אליו יצטרף. לעמית שמקבל היום את הניהול של ארגון המכירות המוביל באינטרנט הישראלי יש ניסיון עשיר ויכולות מוכחות ואני מאחל לו הצלחה בתפקידו החדש". ישועה הוסיף: "שוק הפרסום באינטרנט ממשיך לצמוח ולהשתכלל. וואלה! מטמיעה בימים אלו מערכות טכנולוגיות מתקדמות ביותר בתחום הגשת פרסום וניהול קמפיינים, מערכות אשר יאפשרו לנו לשפר את יעילות הקמפיינים והשרות המוענק למפרסמים ומשרדי פרסום. במקביל הודיעה וואלה! על הצטרפותה לוועדת המדרוג של האינטרנט מתוך הכרה ששיפור שקיפות ומדידה יובילו לצמיחת הענף כולו."

גיא סעד: "לאחר כשלוש וחצי שנים בהן כיהנתי כמשנה למנכ"ל בוואלה! החלטתי לצאת לדרך חדשה. אני מודה להנהלת וואלה!, לעובדים ולכל הלקוחות והשותפים איתם עבדתי ומאחל הצלחה למחליפי עמית הירש".

עמית הירש: "אני מודה על האמון שניתן בי ובטוח כי וואלה! תמשיך להוביל את שוק הפרסום באינטרנט בישראל".

  • וואלה!
  • גיא סעד

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully