כל הציפורים מצייצות, מהפכה!

גל גבאי, דורון צברי, איתי אנגל, גור בנטוויץ' ובימאים דוקומנטריים אחרים, יביימו סרטים קצרים על המחאה החברתית ברחבי הארץ. הסרטים ישודרו מדי יום ב-yes דוקו

אמילי גרינצווייג
31/07/2011

ערוץ yes דוקו ישדר רצועת סרטים קצרים שמתעדים את המאבקים החברתיים ברחבי הארץ. הרצועה "התעוררות", תשודר מדי יום החל מיום ראשון הקרוב, ה-7 באוגוסט, בשעה 21:00.

משתתפי הפרויקט, אסף סודרי (שגם יפיק), דורון צברי, טלי שמש, רן טל, דאנה איבגי, רענן אלכסנדרוביץ', איתי אנגל, נילי טל, גור בנטוויץ', גל גבאי, תאופיק אבו-ואיל, מויש גולדברג, תומר יוסף, סיוון ארבל ותמר ירום, יביימו, כל אחד, סרט קצר שיביא את נקודת מבטם האישית על האירועים. הסרטים יעלו לשידור ב-yes דוקו, באתר הבית ובעמוד הפייסבוק של הערוץ, וכמו כן יוקרנו מידי שבוע על המסך בשדרת האוהלים ברוטשילד.

גיא לביא, מנהל yes דוקו מסר: "כערוץ המאמין שאנשים הם כל הסיפור, וודאי שמצאנו לנכון לספר את סיפור גל המחאות הנוכחי דרך עיניהם של האנשים ולשקף את המתרחש בחברה הישראלית באמצעות עשייה דוקומנטרית איכותית. זה הזמן להעלות על המסך תיעוד אלטרנטיבי של השינוי הנרחב שאנו חווים בימים אלה. אני שמח מאד על ההתגייסות המהירה של שורה מרשימה מאד של יוצרים לפרויקט החשוב הזה ומאמין בהצטרפותם של יוצרים נוספים בהמשך".

  • yes דוקו

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully