רייטינג שבועי: קואופרטיב דן

לאחר שבעה ימי הגשה רצופים ונוכחות בולטת בטבלת הצפייה השבועית, כולל במקום הראשון, האם מגיש חדשות 2 דני קושמרו הוא מר טלוויזיה החדש?

  • חדשות 2
הדס ריבק

ההסלמה בדרום והפגנות המחאה החברתית ברחבי הארץ הביאו לאחוזי צפיה גבוהים ביותר במהדורת השבת של חדשות 2. המהדורה, בהגשת דני קושמרו מובילה את טבלת הצפייה השבועית עם 31.3%. מהדורת השבת של חדשות 10, בהגשת אושרת קוטלר הסתפקה ב-8.2%. זו אינה הנציגות היחידה של חדשות 2 בעשיריה הראשונה של הטבלה השבועית. הממוצע השבועי של המהדורה המרכזית, גם הוא גבוה ביותר ועומד על 23.8% במקום החמישי. "אולפן שישי" סמקום העשירי עם 18.3%, שעה שמהדורת שישי של חדשות 10 במגמת עלייה עם 5%.

לקשת ארבע תכניות בעשירייה הראשונה: התכנית הנצפית ביותר של הזכיינית היא "שלוש" שזוכה לשיא עונתי של 29.7% במקום השני בטבלה. "סברי מרנן" עם 25.6% ו-18.9% במקומות הרביעי והתשיעי. התכנית "אליפות ישראל בדקה" בהגשת עידו רוזנבלום עם 23.4% במקום השביעי.

לרשת שלוש תכניות בעשירייה הראשונה: השקת העונה השניה של "המירוץ למיליון" היא התכנית הנצפית ביותר של הזכיינית עם 26.4% במקום השלישי, תכנית סיום העונה של "אחד נגד 100" עם 23.4% במקום השביעי ובמקום השמיני "כלבוטק" עם 20.8%.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully