וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

כחלון על רשות השידור: "אנשים שלנו יעשו את זה"

וואלה! ברנז'ה

15.12.2011 / 20:46

שר התקשורת משה כחלון הוקלט בכנס סגור כשהוא חושף את תפישת עולמו בנוגע למינויים פוליטיים ברשות השידור: "תנו לי את הכלים, אנשים שיכולים ליישם את הדרך שאני מאמין בה"

יח"צ - חד פעמי

שר התקשורת, משה כחלון (ליכוד), חושף את דעתו על הקשר בין מינויים פוליטיים לרשות השידור. בהקלטה מכנס סגור, שנערך באפריל השנה והגיעה לידי זאב קם, הכתב הפרלמנטרי של "מקור ראשון", מתייחס כחלון להנהלה החדשה של הרשות ומביע שביעות רצון מכך שמדובר באנשים שקרובים לממשלה מבחינה פוליטית ורעיונית.

דברי השר נאמרו בכנס שאורגן על ידי הדור הצעיר בליכוד במוזיאון האצ"ל בתל-אביב. בהקלטה נשמע כחלון מספר לנוכחים בחדר על התרשמותו החיובית מהתהליך החדש שעובר על רשות השידור: "ממש בימים אלו התחלפה ההנהלה ברשות השידור. אני מכיר את הוועד המנהל. אנשים מאוד ערכיים. הרבה יותר ממה שהיה קודם. הממשלה שלנו היא ממשלה לאומית. אני לא מודאג מהמושג פוליטיזציה. אתם שלחתם אותי לעשות משהו מסוים, תנו לי את הכלים. כלים זה אנשים שאני חושב שיכולים ליישם את הדרך שאני מאמין בה ושאתם מאמינים בה. אני לא מודאג מהמילים האלו".

בהמשך דבריו אמר כחלון דברים ברורים עוד יותר בעניין האג'נדה הפוליטית הרצויה ברשות השידור, שתלויה למעשה בגוון הפוליטי של הממשלה: "אם אני חושב שאני רוצה לסייע ליהודה ושומרון, מה אתה רוצה לשלוח לי מנכ"ל שמאלני עכשיו? שכל היום יטרפד לי? אתה רוצה להחליט מי ישב שם? יהיה השמאל, שישים את מי שהוא רוצה. לכן צריך לשים אנשים עם אוריינטציה שלנו. אני באתי ממפלגה פוליטית. אני לא נבחרתי במכרז. אני נבחרתי בבחירות. נבחרתי על ידי אנשים שמצפים ממני למשהו, וצריך שאנשים שלנו, שחושבים כמונו, יעשו את זה".

יצוין כי בדיון השבוע בוועדת הכלכלה של הכנסת על עתיד ערוץ 10 התבטא השר כחלון, בניגוד לעמדת חבריו לקואליציה, בעד הצורך לעזור לערוץ להמשיך ולפעול.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully