וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מעריב: הנאמנים פרסמו הזמנה להציע הצעות לרכישת מניות

שירות גלובס

30.9.2012 / 19:06

הנאמנים פרסמו הזמנה להציע הצעות לרכשית מניות או נכסים של החברה עד לתאריך 9.10. ההזמנה באה לאחר בקשה דחופה שהגישו הנאמנים לבית המשפט המחוזי בתל אביב ביום שישי

הנאמנים של מעריב שמונו על ידי בית המשפט על מנת למצוא רוכש פוטינציאלי לעיתון, פרסמו היום הזמנה להציע הצעות לרכישת מניות, נכסים או חלק מהפעילות של קבוצת מעריב, וזאת לאחר שסגנית נשיאת בית המשפט המחוזי בתל אביב השופטת ורדה אלשיך אישרה את המהלך בהחלטה שניתנה אתמול במוצ"ש.

בהזמנה שפורסמה על ידי עו"ד ד"ר שלמה נס ועו"ד ירון ארבל נכתב כי על המעוניינים להגיש את הצעות הרכש שלהם עד ה-9.10. בהודעה של הנאמנים נכתב גם כי הם ממשיכים בדיונים עם גורמים שונים בעניין הזה, ודיונים אלו יתחדשו כבר במהלך חול המועד.

"על המציע לגבש הצעתו באופן עצמאי והיא יכולה להיות הצעה לרכישת מניות החברות או לרכישת פעילותן ונכסיהן או חלקם. כמו כן ההצעה יכולה להיות הצעה לרכישת פעילות הדפוס בלבד ו/או המקרקעין עליהם ממוקם בית הדפוס, והכל בכפוף לאישורו של בית המשפט המחוזי בתל אביב", נכתב בהודעה.
הנאמנים הגישו ביום שישי בקשה דחופה לבית המשפט המחוזי בתל אביב לאשר פרסום הצעת רכש, לאחר שבית המשפט עצמו קבע שיש צורך לבדוק את תקינות העסקה עם שלמה בן צבי ולנסות למצוא חלופה טובה יותר. השופטת אלשיך כאמור אישרה במוצ"ש את הבקשה שהגישו הנאמנים.

בתוך כך, שלחו היום הנאמנים של קבוצת מעריב אימייל לכל עובדי החברה ובו הם בישרו להם כי הצליחו להשיג את המימון הדרוש על מנת לשלם להם את המשכורות של חודש ספטמבר. במייל צויין כי תשלום המשכורת יהיה בכפוף לאישור של בית המשפט.

בנוסף לכך ביקשו הנאמנים מעובדי העיתון להמשיך להפיק את העיתון בצורה רגילה, וקרא להם להרתם למאמצים להצלת העיתון. "נדרשת הירתמות מיוחדת להוכיח כי ניתן להבריא את עיתון מעריב ולהמשיך את קיומו והפעלתו", נכתב באימייל. "אנו פונים אליכם לתת בנו את האמון ולהתגייס להצלת העיתון, לפעול להוצאת העיתון ולהפעלתו הן בפן העתונאי-הפקתי, והן בפן המסחרי, כמי שנלחמים על הבית".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully