תכירו את רחל פסטג'

  • רדיו קול חי
מערכת וואלה!

עיתונאית, שדרנית, מגישה את התוכנית "עניין משפחתי" ברדיו קול חי – הפונה למגזר החרדי והדתי

גיל: 46

מה בעצם אני עושה? התוכנית "עניין משפחתי" פונה בעיקר לנשים ולכל המשפחה. התוכנית עוסקת בנושאים מגוונים כמו: זוגיות, הנחיית הורים, דילמות בנושאי חינוך שונים, בריאות ופסיכולוגיה, לייף סטייל, העצמת נשים, הכשרה מקצועית לנשים, קריירה ואמהות ועוד. אני משתדלת לפתוח כל תוכנית בסיפור עם מסר חברתי, ערכי או אמוני. במסגרת התוכנית אני מראיינת אנשי מקצוע בתחומים השונים ובתוכניות מסויימות אף מאפשרת למאזינים לעלות לשידור ולשאול שאלות.

השכלה: על תיכונית סמינר למורות בבני ברק וקורסים שונים בנושאי המדיה והתקשורת.

תפקידים קודמים: עורכת מדורי צרכנות ומשפחה ברשת קו עיתונות דתית ומנהלת מחלקת יח"צ במשרד פרסום אפיקים המתמחה במגזר החרדי.

מי פתח לך את הדלת לתעשייה: שאול מייזליש. הפקתי תוכנית בהגשתו והוא פשוט נתקע בפקק. נכנסתי להגיש במקומו ולמחרת הציעו לי להגיש באופן קבוע.

איפה את בעוד 5 שנים? מגישה תוכנית בקונספט דומה בטלויזיה.

מה אוכלת לצהריים? בחורף – מרק סמיך עם קטניות או סנדוויץ. בקיץ - סלט ירקות עם סנדוויץ (חייבת פחממות וגם קוביית שוקולד אחרי הארוחה).

פרגני למתחרים: הייתי מכנה אותם קולגות ולא מתחרים. הניה שוורץ שעורכת את "בתוך המשפחה" מגזין הבית של עיתון משפחה ורוני שוב עורכת את פנינים מוסף לבית של עיתון "בקהילה". עיתונים עליהם אני מנויה ונהנית לקרוא אותם בכל שבוע. יש שם המון תוכן איכותי, נקי ומרתק, וישנן פעמים שאני מקריאה אצלי בתוכנית טור אישי ומרגש של אחת הכותבות.

null (צילום: נמרוד סונדרס)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully