פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   HOT מגלה את Discovery

   חברת HOT הודיעה על העלאת 3 ערוצים חדשים מבית המותג הבינלאומי. מדובר בערוץ Discovery, Discovery HD ו- Discovery Science

   שחקני רכש חדשים בזירת התוכן של חברת הכבלים: חברת HOT הודיעה על העלאת 3 ערוצים חדשים מבית המותג הבינלאומי Discovery. מדובר בערוץ Discovery, Discovery HD ו- Discovery Science. שני האחרונים, הנם ערוצים חדשים ובלעדיים ללקוחות HOT.

   Discovery הוא מותג בינלאומי עם מגוון ערוצים המשודרים ב- 170 מדינות, מתורגם ל- 39 שפות ועם 1.5 מיליארד מנויים ברחבי העולם. על פי נתונים שמספקת HOT הערוץ נהנה מגידול של 20% בקהל הצופים מדי שנה.

   במקביל, ימשיכו הערוצים National Geographic ו- National Geographic Wild בשידוריהם כרגיל. ואילו ערוציNational Geographic בגרסאות ה-HD וכן ADVENTUR יסיימו את שידוריהם ב- HOT ב-10 באפריל.

   רון הרמלין, מנהל הערוצים ב-HOT: "אנו שמחים להביא ללקוחותינו את מיטב ערוצי התעודה, המדע, הטבע והעשרה מהעולם. שלושת הערוצים החדשים מבית המותג הבינלאומי ,Discovery המוביל בתחומו, המתווספים לערוצים National Geographic ו-NG WILD מעשירים את מגוון התכנים המוצעים בתחומים אלו ונותנים מענה רחב ומיטבי ללקוחותינו".

   ג'יימס גיבונס, מנהל דיסקברי נטוורקס באירופה, מזרח התיכון, אסיה ואפריקה: "אנו שמחים ומברכים על ההסכם להשקת ערוצי Discovery, Discovery HD ו-Discovery Science ב-HOT. צופי הערוצים ייהנו מלוח שידורים יוצא מן הכלל, הכולל בכורות ותוכניות עטורות פרסים. בדיסקברי HD, איכות השידור כל כך גבוהה, שהם ירגישו כאילו הם נמצאים בלב ההתרחשויות על המסך".