החרדים זעמו - מעריב התנצל

העיתון התנצל היום על כך שבעמוד השער של המהדורה המודפסת הושמט תואר "הרב" משמו של הרב עובדיה יוסף והוא נכתב "עובדיה" בלבד. מעריב: "התקלה - בשל טעות סופר"

דוד אברהם
17/06/2013

עיתון מעריב התנצל היום (שני) על כך שבעמוד השער של המהדורה המודפסת הושמט תואר "הרב" משמו של הרב עובדיה יוסף והוא נכתב "עובדיה" בלבד. בדף הפייסבוק של העיתון פורסמה הבהרה בה נכתב כי "בשל טעות סופר, במהדורה המודפסת נשמט התואר רב משמו של הרב עובדיה יוסף, ואנו מצרים על כך. מעריב".

הבוקר דיווח העיתון על תגובת רבני ארגון צהר נגד הרב יוסף בעקבות התקפתו את הרב דוד סתיו בדרשה השבועית אותה נשא. בארגון פרסמו קריאה לפיה "אנו קוראים לרב יוסף לעשות תשובה ולבקש מחילה אחרי שכשל בעוון הלבנת פנים ברבים", ובמעריב הביאו את הדברים בעמוד הראשי של העיתון.

עוד בוואלה!

איך גורמים לילדים להתחיל למחזר? בעזרת טיפים ורעיונות מקוריים

בשיתוף תמיר
שער מעריב 17.6.13. מתכון בטוח 2
עובדיה בלי טייטל. מעריב 17/6/2013(צילום: מתכון בטוח 2)

בכותרת הידיעה בעמוד השער נכתב כי "ארגון צהר לעובדיה: חזור בתשובה ובקש מחילה מהרב סתיו". הדברים הובאו באופן דומה גם בתוך דפי העיתון כאשר בכותרת המשנה נכתב "גינויים חריפים לדבריו של עובדיה יוסף".

מודעת ההבהרה בעמוד הפייסבוק. מעריב(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

באתר "כיכר השבת" נכתב כי גורמים חרדיים האשימו את העיתון כי "מדובר במעשה מכוון לאור תמיכת המו"ל (שלמה בן צבי, ד.א.) ברב דוד סתיו", הרב אותו תקף הרב עובדיה יוסף.

בשעות הבוקר הופצה בקרב הציבור החרדי הודעת שרשרת ובה נכתב "הלם וזעזוע: עיתון מעריב השמיט הבוקר את התואר "הרב" למרן פאר הדור רבינו עובדיה יוסף שליט"א, וכינה אותו "עובדיה", כשבאותו כותרת הוא מכנה את סתיו בתואר "הרב סתיו". כולנו מזועזעים ומוחים על כבודה של תורה". להודעה צורף מספר הטלפון האישי של מול העיתון שלמה בן צבי.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully