פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   החינמון של בן צבי יוצא לדרך

   ”מעריב” יחל היום בהפצת מהדורת ערב אשר תחולק חינם על ידי דיילים, ותכלול סיכום של חדשות היום שעבר לצד מדורים חדשים: "להחזיר את הרלוונטיות של העיתון המודפס"

   "מעריב" יחל היום (שני) בהפצת מהדורת ערב אשר תחולק חינם על ידי דיילים, ותכלול סיכום של חדשות היום שעבר לצד מדורים חדשים ייחודיים למהדורה זו. בשלב הראשון יופץ העיתון מחוץ לתחנות רכבת, קניונים ובצמתים מרכזיים בגוש דן ובהמשך יורחב לכל חלקי הארץ.

   על דבר מהדורת הערב של "מעריב" הודיע שלמה בן צבי לראשונה בערב פתיחת כנס העיתונאים באילת. "אנו חוזרים להוציא בימים הקרובים מהדורת ערב כפי שהיה בראשית דרכו של 'מעריב', וזה מתוך רצון להחזיר את הרלוונטיות של העיתון המודפס דווקא בשעות אלו, וזאת כיוון שישנה ירידה דרמטית בחשיפה לאתרי האינטרנט אחרי שעות העבודה".

   עוד הוסיף בן צבי כי כי המהדורה תהיה חלק מפורמט הפצה חדש של העיתון. "ברור שאי אפשר להתבסס רק על העיתונות המודפסת, הפתרון נמצא בשילוב של כל הפורמטים כל יום. הפורמט החדש ישלב אינטרנט, אפליקציה ווידאו גם יחד".

   מ"מעריב" נמסר: "מהדורת הערב תדאג לעדכן את קוראי 'מעריב' באשר להתפתחויות אקטואליות שונות שהתקיימו במהלך יום העבודה, כמו גם סקירת חדשות וסיפורים בינלאומיים. המהדורה גם תתאפיין במדורים ייחודיים כגון מדור תרבות אשר ימליץ לקוראים על רעיונות לפעילויות ואירועים מומלצים אליהם ניתן להגיע באותו הערב. העמוד האחרון במהדורה יוקדש לסיפור ש"עשה לנו את היום", ובכל יום יסופר ויפורש מנקודת מבטו של פובלציסט אחר מצוות הכותבים של 'מעריב'".