דרמה ב-HOT: המנכ”ל הרצל עוזר פורש

בתום חמש שנות כהונה מודיע מנכ"ל HOT הרצל עוזר על פרישתו מהתפקיד. הוא יישאר בקבוצה כיו"ר, ואת מקומו יתפוס אילן צחי מנכ"ל HOT מובייל

  • HOT
  • הרצל עוזר
דוד אברהם

מנכ"ל HOT הרצל עוזר מודיע הבוקר (שני) על פרישתו מהתפקיד בתום חמש שנים. עוזר, אשר שימש בתפקיד כפול של מנכ"ל ויו"ר הדירקטוריון, ימשיך לשמש כיו"ר הקבוצה וכיו"ר החברות הבנות של HOT ויעסוק בפיתוח עסקי. את מקומו על כסא המנכ"ל יתפוס אילן צחי, אשר שימש עד כה כמנכ"ל HOT מובייל.

פטריק דרהי, הבעלים של HOT, מסר היום: "הרצל עוזר הוא מהמנכ"לים המוכשרים והמנוסים במשק הישראלי. הוא לקח משימה מורכבת של ניהול החברה בשוק מאתגר, והוביל אותה בהצלחה רבה להישגים חסרי תקדים. לאחר 5 שנות כהונה אינטנסיביות בתפקיד המנכ"ל, ביקש עוזר להתמקד בתפקידו כיו"ר הקבוצה. בנוסף לזאת, ביקשתי מהרצל לעסוק גם בפיתוח העסקי של Altice, ואני מאמין שגם בפעילות חשובה זו, הוא יתרום מניסיונו ומכישוריו".

הרצל עוזר מסר בהודעת החברה: "HOT עברה בחמש השנים האחרונות שינוי מקצה לקצה, והפכה מחברת התקשורת הרביעית בגודלה, לקבוצת התקשורת השנייה בגודלה בישראל, ולחלק מתאגיד תקשורת בינלאומי. מעט מנכ"לים זכו לחרוש ולנטוע, וגם לקצור את הפירות, כפי שנפל בחלקי. אני מפנה היום את תפקיד המנכ"ל, כשהחברה בפריחה ובמומנטום עסקי ושיווקי חזקים, וכשהיא ערוכה לכל תחרות עתידית".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully