פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ההימור השתלם, ובגדול: "עד סוף העולם" הושקה עם 26.6%

   ערוץ 10 יכול לנשום היום לרווחה, שלא לומר להרים כוסית: הריאליטי החדש שלו הניב את נתון הצפייה הגבוה ביותר שנראה בבית הוורד בשנתיים האחרונות. ברשת: חצי גמר ליגת האלופות רשם 16.1%

   ערוץ 10 יכול לנשום היום לרווחה, ולחייך מכל הלב: הריאליטי החדש "עד סוף העולם", שהושק אמש (שלישי) לאחר אינספור פרומואים ופרסומות, הניב את נתון הצפייה הגבוה שידע הערוץ בשנתיים האחרונות - 26.6%.

   מדובר במשדר הנצפה שהיה בערוץ, לא רק מכלל תוכניות הריאליטי, אלא גם בגזרת החדשות. את הפורמט יצר וערך עמי גלאם והפיק שי בן סעדון, והוא שודר אל מול החזית השכיחה יותר לקרבות הפרוגרמינג שמנהל הערוץ - הזכיינית רשת רשת.

   התוכנית מושקת בצל משבר חריף בו (שוב) נמצא הערוץ, כאשר ברקע הליכים לאיתור משקיע אשר יחליף את רון לאודר - הליכים אשר במסדרונותיו מתארים כ"סופיים". גורמים בערוץ לא הכחישו לאחרונה שהסיבה להשקעה הגבוהה - המוערכת בלמעלה מ-10 מיליון שקלים בפורמט החדש - נובעת בין היתר מההבנה ש"הישרדות" ככל הנראה כבר לא תשוב לידיהם.

   למרות הנתון הגבוה: חדשות 10 דווקא לא עולה משמעותית

   מול ההשקה של ערוץ 10 הציבו ברשת תכנית מיוחדת של השעשועון "כלוב הזהב" שרשם נתון נמוך מהממוצע, של 14.8%. חצי גמר ליגת האלופות ששודר אחריו ונגמר בתוצאה מאכזבת של 0:0 למדריד מול צ'לסי רשם 16.1%.

   בהמשך הערב בערוץ 2: פאנל סיכום המשחק עם נתון של 7.8% וחדשות הלילה עם 5.7%. בערוץ 10 לקט של "ערב טוב עם גיא פינס" נהנה מההגשה ורשם נתון גבוה מהממוצע של 15.4%, "היום שהיה" ו"לילה כלכלי" רושמות 9.7% ו-9.5% בהתאמה, "צינור לילה" עם 6.1%.

   בפרה פריים: בערוץ 10 "הכל כלול" עם 5.9%, "חמש בערב עם רפי רשף" ו"לונדון וקירשנבאום" עם 7.6% ו-7.4%, שידור חוזר של "ערב טוב עם גיא פינס" רשם 9.8%. ממול בערוץ 2, "עושים סדר" עם 7.5%, "שש עם" ו"המלצת השף" עם 11.4% ו-11.1%, "תכנית חסכון" רושמת אתמול 13.6%.

   בגזרת החדשות: מהדורת החדשות של ערוץ 10 לא חווה עלייה משמעותית ברייטינג לאור נתוני הפריים טיים הגבוהים, ואתמול היא רושמת 11%. מהדורת חדשות 2 עם נתון כפול של 21.8%, אך נמוך מהממוצע השבועי. מהדורת "מבט" בערוץ 1 עם 5.5%.

   בבוקר: "אורלי וגיא" בערוץ 10 עם 3.6%, "העולם הבוקר" של רשת עם 6.5%.