רון עמיקם ישמש כעורך ירחון כדורגל חדש של "תכלת"

פרסום ראשון: עיתונאי הספורט הוותיק של מעריב ישמש כעורך ירחון כדורגל חדש לילדים ונוער שמשיקה קבוצת "תכלת תקשורת" - כך נודע לוואלה! ברנז'ה

דוד אברהם
07/05/2014

עיתונאי הספורט הוותיק רון עמיקם ישמש כעורך ירחון כדורגל חדש לילדים ונוער שמשיקה קבוצת "תכלת תקשורת" - כך נודע לוואלה! ברנז'ה. הירחון ייקרא "גווול", והגיליון הראשון שלו יופץ החודש. עמיקם שימש במשך יותר משני עשורים כחבר מערכת הספורט של עיתון מעריב, והיה הכתב הקבוע שסיקר את נבחרת ישראל בכדורגל.

"תכלת תקשורת" שבבעלות עקיבא גולדבלום אחיו של מו"ל מעריב לשעבר שלמה בן-צבי, היא חברת המגזינים הגדולה בישראל עם 24 מגזינים בתחומים שונים. היא מוציאה לאור בין היתר את המגזינים "את", "להיות הורים", "הורים וילדים", מגזיני "נשיונל ג'אוגרפיק" לצד עיתוני ילדים ונוער נוספים, ביניהם "מעריב לילדים", "מעריב לנוער" ו"אותיות".

"גווול", ירחון הכדורגל החדש, יתווסף כעת לרשימה זו והוא יושק החודש בלמעלה מ-800 נקודות מכירה בכל רחבי הארץ, יופץ ב-100,000 עותקים ויכלול 68 עמודי כרומו, שיעסקו בכדורגל הישראלי והעולמי. הגיליון הראשון של הירחון החדש יכלול פרויקט הכנה מיוחד ומקיף לקראת המונדיאל בשני חלקים, שיימשך בגיליון הבא, סקירה מקצועית של נבחרת ישראל והנבחרות המתמודדות במונדיאל, ראיון עם שוערה המיועד של נבחרת ישראל ובית"ר ירושלים, אריאל הרוש, כתבות ופרטים על כוכבים מהארץ ומהעולם, פוסטרים של השחקנים ומדורים קבועים.

עקיבא גולדבלום, מנכ"ל "תכלת תקשורת" מסר לוואלה! ברנז'ה: "אנחנו גאים ושמחים להשיק את "גווול", שמצטרף למשפחת המגזינים הענפה שלנו. כל אמצעי תקשורת שמכבד את עצמו, מקדיש כיום מדורים ייעודיים לספורט, אולם לצעירים המתעניינים בכדורגל, זה לא מספיק. גווול הוא היחיד שמנגיש מידע רב בשפה המתאימה להם, בזוויות שמעניינות אותם, ומספק להם מידע וחומרים הקשורים לכדורגל, אותם אינם יכולים למצוא בשום מקום אחר. רון עמיקם, שחי ונושם כדורגל, נבחר לתפקיד העורך הראשי, ויחד יצרנו את עיתון הכדורגל האיכותי והגדול מסוגו בארץ".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully