נסלי ברדה תנחה ועידה כלכלית ראשונה לקהילת הלהט"ב

הוועידה, אשר תתקיים במסגרת "אקספו גאווה", יריד התרבות של הקהילה הגאה שיזם דיזנגוף סנטר. בנוסף, יתקיים בוועידה פאנל הקהילה הגאה בתקשורת בהשתתפות עיתונאים ואנשי יח"צ

מערכת וואלה!

מגישת "היום שהיה" בערוץ 10 נסלי ברדה תנחה ועידה כלכלית לקהילת הלהט"ב, זאת במסגרת אירועי הגאווה שיערכו בתל אביב. זוהי פעילות ציבורית ראשונה בתחום של אשת התקשורת.

על פי מייסדי הוועידה, אשר תתקיים במסגרת "אקספו גאווה", יריד התרבות של הקהילה הגאה שיזם דיזנגוף סנטר, היא "תנסה ליצור דיון מעמיק ופרודוקטיבי בכוחה הכלכלי של קהילת הלהט"ב, תוך כדי הצגת מחקר שוק עדכני שיאפשר הכרה עם הרגלי הצריכה של הקהילה, מאפייניה והתנהלותה, העלאת החסמים בפניה אליה, הצעת פתרונות פרקטיים, דיון בעתידה המתפתח של הכלכלה בישראל ותרומתה המובהקת של הקהילה הלהט"ב לצמיחתה של הכלכלה בישראל".

בוועידה ישתתפו בין השאר שי דויטש, יו"ר האגודה למען הלהט"ב בישראל; יניב ויצמן מייסד ויו"ר איגי; רמי יהודיחה, מייסד ומנכ"ל משרד הפרסום LEAD; אלון חן, סמנכ"ל השיווק של גוגל בישראל-יוון; יורם טיץ, מנכ"ל משותף EY ישראל; והלה אורן, מנכ"ל מנהלת עיר עולם.

כמו כן, יתקיים בוועידה פאנל הקהילה הגאה בתקשורת, בהשתתפות גל אוחובסקי, אביעד קיסוס, טל לוין (עורכת "עכבר העיר"), אורנה אושרי (מעצבת ראשית של "ידיעות אחרונות") וזמיר דחב"ש (מייסד ושותף במשרד שלום תל-אביב).

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully