כך קידם ישראל היום פרויקט של קבוצת ידיעות

"ישראל היום" פרסם ידיעה על פגישה שהתקיימה בין נשיא המדינה רובי ריבלין לבין חברי "הגשש החיוור", אותה יזם משה אדרי. הבעיה: הידיעה מקדמת פרויקט משותף של אדרי עם המתחרים מבית "ידיעות אחרונות" ו-ynet

דוד אברהם
(צילום: לשכת העיתונות הממשלתית, מארק ניימן)

כתב "ישראל היום" בירושלים יורי ילון פרסם בעיתונו ידיעה על פגישה שהתקיימה ביום חמישי בין נשיא המדינה רובי ריבלין לבין חברי "הגשש החיוור" גברי בנאי ושייקה לוי - מבלי לדעת כי הידיעה שלו מקדמת פרויקט משותף בנושא של "ידיעות אחרונות" ושל בעלי NMC יונייטד משה אדרי לרגל חגיגות היובל להקמת "הגשש החיוור".

את המפגש עם הנשיא תאם אדרי, אשר גם העניק לנשיא ריבלין ביחד עם בנאי ועם לוי את "ספר הזהב של הגשש החיוור". במסגרת שיתוף הפעולה של משה אדרי עם ידיעות אחרונות נקראים גולשי ynet וקוראי העיתון לדרג את המערכונים האהובים עליהם ביותר. המערכונים, אשר זכויות השידור עליהם שייכות לאדרי, ישודרו השבוע בין היתר ברדיו תל אביב ובערוץ "yes קולנוע ישראלי" - הנמצא בבעלותו של משה אדרי.

בתום הפגישה הוציאה לשכת הנשיא לתקשורת את סיכום הדברים, כולל ציטוטים של השלושה, ואלה נשלחו גם למערכת "ישראל היום". האם בעיתון היו מפרסמים את הדברים במידה וידעו על שיתוף הפעולה של אדרי עם המתחרים המרים מ"ידיעות אחרונות? כתב "ישראל היום" בירושלים, יורי ילון סרב לומר האם הכיר הפרויקט. הוא אמר לוואלה! ברנז'ה בתגובה: "אני לא מדבר על דברים כאלה, אני לא יודע וזה לא מעניין אותי".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully