מה הכסף שלכם עשה היום?

ארגון העיתונאים חתם על הסכם עם בית ההשקעות "מיטב דש" ויאפשר לחבריו להצטרף לתכנית פנסיה בתנאים דומים לאלה שזוכים להם עובדי מדינה החברים בהסתדרות, או במספרים - דמי ניהול נמוכים של 0.45% על ההפקדות

וואלה! ברנז'ה
(צילום: ShutterStock)

ארגון העיתונאים חתם על הסכם עם בית ההשקעות "מיטב דש" שיאפשר לחברים ולמיוצגים של הארגון להצטרף לתוכנית פנסיה בתנאים דומים לאלה שאותם מקבלים עובדי מדינה דרך הסתדרות העובדים.

ההחלטה לחתום על ההסדר מול "מיטב דש" (בשליטת קבוצת BRM וצבי סטפק) התקבלה לאחר בדיקה שערכו עבור ארגון העיתונאים אנשי מקצוע שעברו על שהתקבלו מהגופים השונים. ההסדר קובע דמי ניהול על ההפקדות בסך של 0.45% ודמי ניהול שנתיים על הצבירה של 0.045%. בארגון ציינו היום כי מדובר בהנחה של יותר מתשעים אחוז יחסית למחיר המירבי במשק.

ההצטרפות לקרן תתאפשר לכל חברי הארגון המשלמים דמי חבר - בין אם במסגרת הסכם קיבוצי או באופן פרטי, בין אם הם שכירים ובין אם הם פרילנסרים - וגם לעיתונאים שמיוצגים על ידי הארגון ומשלמים דמי טיפול. מי שיבחרו להצטרף לקרן, יוכלו לצרף להסדר בני משפחה מדרגה ראשונה, שייהנו גם הם מאותם תנאים.

בארגון העיתונאים מסרו כי בשבועות הקרובים יעדכנו את חברי הארגון באשר לדרכי ההצטרפות, ולגבי ימים מרוכזים במערכות, בהם יגיעו נציגי הקרן כדי לקיים פגישות ייעוץ אישיות למי שירצה בכך.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully