פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מערכת גם ביפו: מיקי חיימוביץ' תחל בהגשה של "יהיה בסדר"

   מיקי חיימוביץ' תחל בהגשה שבועית של התכנית "יהיה בסדר" בגלי צה"ל, לצד אביב לביא - כך נודע לוואלה! ברנז'ה. חיימוביץ' תחליף בתפקיד את לינוי בר גפן שהגישה את התכנית פעם בשבוע עד עתה, וכעת יוצאת לחופשת לידה

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   (צילום: טל גבעוני)

   מיקי חיימוביץ' תחל בהגשה שבועית של התכנית "יהיה בסדר" בגלי צה"ל, לצד אביב לביא - כך נודע לוואלה! ברנז'ה. חיימוביץ' תחליף בתפקיד את לינוי בר גפן שהגישה את התכנית פעם בשבוע עד עתה, וכעת יוצאת לחופשת לידה.

   את "יהיה בסדר" הגישו במשך שנים אביב לביא ואסף ליברמן. לפני חצי שנה מונה ליברמן לתפקיד למגיש יומן הבוקר של גלי צה"ל, ובמערכת התכנית חיפשו לו מחליפה אישה - ובחרו ביונה לייבזון. גם לאחר הצטרפותה של חיימוביץ' לתכנית, תמשיך לייבזון בהגשה לצד לביא ביתר ימות השבוע. בשנתיים האחרונות מגישה חיימוביץ' את התוכנית "המערכת"של רשת, המועמדת בימים אלה לפרס תכנית האקטואליה והתחקירים הטובה ביותר של האקדמיה לקולנוע ולטלוויזיה.

   בשנה שעברה זכתה "יהיה בסדר" באות הוקרה מטעם ארגון "בזכות" הפועל למען בעלי מוגבלויות. "התכנית פועלת להגשמת זכותו וזכאותו של כל אדם, עד לפרט האחרון. היא מדלגת בתבונה, בחן ובנחישות, בין תילי תילים של חסמים פיסיים, ביורוקרטיים ואנושיים ופועלת להסרתם, כך שבפעם הבאה שאדם ייתקל בהם, לא יפול", נכתב בנימוקי הארגון על התכנית.

   בגלי צה"ל אישרו את הפרטים.