גלובס בעקבות הארץ: הציב "חומת תשלום" על כתבות מגזין

חלק מהתכנים ביומון הכלכלי ייסגרו החל מהבוקר לקריאה למנויים משלמים בלבד. בעיתון מבהירים כי בשלב זה תשלום יחול רק על התכנים המגזיניים של העיתון. וואלה! ברנז'ה עם הפרטים

דוד אברהם
25/01/2015
עיבוד תמונה. גלובס, עיבוד תמונה
עיבוד תמונה(צילום: עיבוד תמונה, גלובס)

העיתון הכלכלי "גלובס" החל במודל חומת תשלום, וחלק מהתכנים בו ייסגרו החל מהבוקר (ראשון) לקריאה למנויים משלמים בלבד. בעיתון מבהירים כי בשלב זה תשלום יחול רק על התכנים המגזיניים של העיתון, וכי ידיעות האקטואליה היומיות ימשיכו להיות נגישות ללא תשלום נוסף.

ב"גלובס" יחלו מעלה לגבות תשלום של כחמישה כ-5 שקלים על קריאת כתבה בודדת, או להציע "כרטיסייה" של 10 כתבות בעלות של כ-40 שקלים. לצורך השוואה, מנוי דיגיטלי לאתר "הארץ" המנגיש את כל תכני האתר עולה, אחרי הנחה, כ-34 שקלים בחודש. התכנים עליהם גובס "גלובס" תשלום יהיו בין היתר מהמגיזים "מגזין G", "פירמה" ו-"Lady Globs" וכן מפרוייקטים מיוחדים.

"תכני גלובס השוטפים, באתר האינטרנט ובפלטפורמות הדיגיטליות השונות, ממשיכים להיות מופצים ללא תשלום", נמסר לוואלה! ברנז'ה מהאתר. "גלובס ממשיך לחדד ולבדל חלק מתכני העיתון המודפס והמגזינים מהתכנים המופצים בפלטפורמות הדיגיטליות השונות שברשותו. בתוך כך, חלק מתכני העומק המגזינים יתומצתו במסגרת הפלטפורמות הדיגיטליות ויופצו ללא תשלום. קריאה מלאה בתכנים אלו בלבד תתאפשר בתשלום".

עוד באותו נושא

שנה לחומת התשלום ב"הארץ": ”יקח עוד זמן עד שנחיה רק מהכנסות דיגיטליות"

לכתבה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully