בחירות 2015 בתקשורת

בתום 3.5 שנים: לירן דן עוזב את לשכת רה"מ

ראש מערך ההסברה הלאומי הודיע לראש הממשלה בנימין נתניהו על כוונתו לסיים את התפקיד. דן הצטרף לנתניהו בשנת 2011 כמנהל מערך התקשורת והדוברות, וכאחראי על עבודת הדוברים במשרד

דוד אברהם
22/03/2015
לירן דן. ברני ארדוב
לירן דן(צילום: ברני ארדוב)

ראש מערך ההסברה הלאומי לירן דן הודיע לראש הממשלה בנימין נתניהו על כוונתו לסיים את התפקיד. דן יפרוש מלשכת ראש הממשלה אליה הצטרף עם הקמת הממשלה ה-34 בשנת 2011 אחרי שלוש וחצי שנים. דן הצטרף ללשכת ראש הממשלה בתפקיד מנהל מערך התקשורת והדוברות, כאחראי על עבודת הדוברים במשרד, ועל פעילות האינטראקטיב ופעילות התקשוב. קודם לכן שימש כסמנכ"ל ניו מדיה בחברת החדשות של ערוץ 2. את שירותו הצבאי עשה ביחידת דובר צה"ל.

ראש הממשלה בנימין נתניהו מסר הבוקר בהודעה לתקשורת: "אני מודה ללירן על עבודתו המצוינת, המקצועית והמסורה, ועל תרומתו למדינת ישראל ולי. בשנים שבהן עמד בראש מערך ההסברה הלאומי ניכרו יכולותיו המוכחות של לירן במשימות ובמטלות הרבות והמורכבות שהוטלו עליו. תחת שתי ממשלות בראשותי, שניצבו בפני אתגרים רבים קידם לירן בכישרון רב, באחריות רבה וכן ביצירתיות ובחדשנות את פעילות מערך ההסברה הלאומי, ועל כך תודתי".

לירן דן: "אני מבקש להודות לראש הממשלה בנימין נתניהו על הזכות שניתנה לי לעבוד לצידו בשלוש וחצי השנים האחרונות. על האמון שנתן בי למלא תפקיד משמעותי שכזה, ועל התמיכה לאורך שנות עבודתי בלשכת ראש הממשלה. למדתי בשנים אלה מראש הממשלה נתניהו כל יום דבר חדש ובעל ערך".

עוד בוואלה!

שולחן שוק או מארז חגיגה? אם אתם אוהבים לאכול - זה הפתרון

וואלה! אוכל בשיתוף בורגרים
  • לירן דן
  • ראש הממשלה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully