הצרפתי הטוב: "קול ברמה" משנה בעלות

התחנה שביצעה בבחירות האחרונות מפנה ותמכה באלי ישי, משנה בעלים עם מכירת 51% מהמניות של בעל השליטה גבי אדרי לאריה צרפתי - שיחזיק בתחנה החרדית יחד עם צבי עמר

מיה מנע
הדלקת נרות בתחנה. קול ברמה (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

בעל השליטה בתחנת הרדיו החרדית קול ברמה, גבי אדרי מכר את שליטתו ברדיו. המניות נמכרו לאריה צרפתי. אולם משום שצרפתי הוא עדיין אזרח צרפת, המניות נמצאות בנאמנות אצל מנכ"ל התחנה אריאל דרעי, עד שיוסדרו העניינים הפורמליים בנושא.

גבי אדרי החזיק ב-51% אחוזים ממניות התחנה. ב-49 האחוזים הנותרים מחזיק צבי עמר, איש עסקים מצרפת, המקורב מאוד לאלי ישי ומשמש בין היתר נשיא הקהילה היהודית במרסיי שבצרפת. באחרונה החליט אדרי לוותר על השליטה ברדיו ולמכור את כל מניותיו.

תחנת הרדיו קול ברמה היא פופולארית בעיקר בקרב חרדים ספרדים. התחנה הייתה מזוהה עם ש"ס, אבל לאחר הפיצול לקראת הבחירות האחרונות, תמכה באלי ישי.

בשנים האחרונות נוהלו מאבקים רבים סביב נושא הדרת נשים, שכללו פנייה למשרד התקשורת, הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו וגם למבקר המדינה. כיום משולבות נשים בתחנה, אולם השמעתן ושיתופם מוגבלים.

מהרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו נמסר: "העברת מניות אצל זכייניות הטלוויזיה המסחרית והרדיו האזורי כרוכה בקבלת אישור מועצת הרשות השנייה. בקשתה של תחנת רדיו קול ברמה להעברת המניות המדוברת אושרה במועצה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully