הג'וב הבא של שרון גל: מגיש תוכנית יומית בערוץ 20

גל, שהתפטר מהכנסת כעבור חצי שנה בלבד, יגיש תוכנית כלכלית יומית בערוץ מורשת. בערוץ 20 אישרו לוואלה ברנז'ה: "בימים אלו אנחנו עובדים על התוכנית שתעלה אחרי החגים"

מיה מנע
מה עשה הכסף שלכם היום? שרון גל (צילום: מערכת וואלה!)

חבר הכנסת שרון גל שהודיע היום (רביעי) על התפטרותו מהכנסת חוזר להגיש תוכנית כלכלית יומית בערוץ 20.

עם התפטרותו הודיע גל: "אני חש כי במצב הנוכחי, כחבר כנסת מן מסיעת האופוזיציה, דווקא כעיתונאי אוכל להביא את יכולותיי לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר, ומשהגעתי למסקנה זו החלטתי לעשות את הצעד הזה כבר עכשיו".

גל התפטר בינואר האחרון אחרי חודשים ספורים שבהם הגיש תוכנית יומית בערוץ מורשת. אל הערוץ הגיע לאחר התפטרותו מערוץ 10, אחרי שנים שבהן הגיש את התוכנית "לילה כלכלי".

בערוץ 20 אישרו את הפרטים והוסיפו כי בימים אלו מתגבשת התוכנית הכלכלית בהנחייתו של גל, שצפויה לעלות אחרי החגים.

בערוץ בוחנים כיצד ניתן יהיה לשלב את התוכנית הכלכלית שאותה יוביל גל, מבלי לעבור על תנאי הרישיון המחייב אותם לשדר תוכניות בראי מורשת ישראל. כך גם תיבחן התוכנית לאחר עלייתה לאוויר על ידי מועצת הכבלים והלווין המפקחת על הערוץ.

בנוסף, בערוץ פועלים לצורך הקמת חברת חדשות, ובקרוב יגישו לבחינת המועצה תוכנית מפורטת הנוגעת להקמת חברת חדשות, שתייחס גם להיבט הכלכלי. בינתיים, בהיעדר אישור לשידור תוכניות אקטואליה וחדשות ספג הערוץ בחודשיים האחרונים שני קנסות בסכום כולל של כ-250 אלף שקלים, בעקבות העלאת משדרי חדשות בניגוד לתנאי הרישיון.

גם התוכנית המיועדת של גל תיאלץ לעבור את מבחן החדשות והאקטואליה ואת הדרישה לזיקה למורשת ישראל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully