פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   רייטינג סופ"ש: הכוכב הבא

   פער גדול ברייטינג של חדשות השבת אמש בהובלת המהדורה מנווה אילן עם 27.7% אל מול זו בהגשת אושרת קוטלר של ערוץ 10 שהסתפקה ב-8.8% צפייה בלבד. "הכוכב הבא לאירוויזיון" של קשת עם נתון נאה של 31.5%

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   (צילום: ינאי יחיאל)

   ערב שבת מוצלח אמש לערוץ 2 עם ניצחון ברור על פני המתחרים מערוץ 10. "הכוכב הבא לאירוויזיון" של קשת מתחזקת ומובילה את ערב השידורים עם 31.5% צפייה. התוצאה הקרינה גם על הלייט נייט כאשר שידור חוזר של "אנשים" הניב 15.6% ולקט כתבות של "אולפן שישי" ששודרה ערב קודם לכן קיבלה 9.6%.

   ממול, בערוץ 10, נתונים חלשים ללקט של "גב האומה" שמסתפק ב-8.5%. אחריו, "לה פמיליה" עם נתון דומה של 8.3%. "רפי רשף אינטימי" סוגר את ערב השידורים של הערוץ עם 4.9%. בפרה פריים של שבת בערוץ, "המטה המרכזי" עם 5.5%.

   פער משמעותי גם בגזרת החדשות כאשר "חדשות השבת" עם דנה וייס בערוץ 2 עם 27.7% אל מול נתון של 8.8% לאושרת קוטלר המתחרה ממול.

   שישי: מעונן חלקית וקר

   בשישי, נתוני צפייה חלשים בכל הערוצים עם היפוך מגמה קל כאשר "אולפן שישי" בהגשת דני קושמרו משיג 16.5% אל מול התוכנית האחרונה של "שישי" בהגשת טלי מורנו ואלון בן דוד עם 6.3%. "יומן" בבערוץ הראשון בהגשת עודד שחר עם 4.3%.

   מאוחר יותר בשישי, סרטו של קושמרו "מזג האוויר השתגע" עם נתון דומה לזה של "אולפן שישי" (16%), שידור חוזר של "מה זה השטויות האלה" עם 10.1% ושידור חוזר של "רמזור" עם 8.8%.

   בערוץ 10: "שי בשידור" עם 7.9%, שידור חוזר של "מה נסגר" עם 7.8% והסרט "מרגלת מתבגרת" עם 2.5%.