וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הרשות השנייה: מינויים חדשים בוועדות הכספים והמחקר

17.2.2016 / 16:12

מועצת הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו אישרה את מינוי ד"ר דליה זליקוביץ' ליו"ר ועדת כספים וביקורת. את ד"ר זליקוביץ תחליף בראש ועדת מחקר פרופ' אילת ברעם-צברי

איילת ברעם ודליה זליקוביץ. הטכניון והרשות השנייה, עיבוד תמונה
פרופ' אילת ברעם-צברי וד"ר דליה זליקוביץ'/עיבוד תמונה, הטכניון והרשות השנייה

מועצת הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו מינתה את ד"ר דליה זליקוביץ' לתפקיד יו"ר ועדת כספים וביקורת ואת פרופ' אילת ברעם צברי ליו"ר ועדת מחקר.

ד"ר דליה זליקוביץ' שימשה בשנה האחרונה כיו"ר ועדת מחקר. היא מונתה לתפקיד יו"ר ועדת כספים וביקורת לאחר שאייל דפאו עזב את מועצת הרשות השנייה. מי שתחליף את זליקוביץ' בוועדת המחקר היא פרופ' אילת ברעם צברי.

ד"ר זליקוביץ', בעלת תואר דוקטור בכלכלה אינטרנטית ו-MBAבמנהל עסקים עם התמחות בשיווק ויזמות מאוניברסיטת תל אביב, היא חוקרת, מרצה ומרכזת את לימודי ניהול השיווק במרכז ללימודים אקדמיים. כמו כן, היא עוסקת בניתוח וייעוץ לחברות וארגונים בתחומים ניהוליים ואסטרטגיים. בנוסף, היא מכהנת כדירקטורית במספר חברות ציבוריות וממשלתיות, ומתנדבת בארגונים ציבוריים.

פרופ' אילת ברעם-צברי, ראש קבוצת המחקר לתקשורת המדע בפקולטה לחינוך למדע וטכנולוגיה בטכניון, היא עיתונאית בעברה. את לימודי הדוקטורט סיימה פרופ' ברעם-צברי בשנת 2007 במכון ויצמן למדע בתחום הוראת המדעים, והיא חברת סגל בטכניון מאז 2008. בשנת 2010 בילתה שנה באוניברסיטת קורנל במחלקה לתקשורת, בכדי לפתח בארץ את המחקר בתחום תקשורת המדע. כיום היא עומדת בראש הוועדה האקדמית של סדרת כינוסי תקשורת המדע, אותם ייסדה בשיתוף האקדמיה הלאומית למדעים.

ד"ר זליקוביץ', מסרה: "אני שמחה על המינוי בוועדה שלמעשה מאחדת שתי ועדות. האתגר העיקרי הוא ניווט הרשות השנייה מבחינה כלכלית ולשמש כגורם מבקר על הפעילויות השונות. במסגרת התפקיד נדרשים לדון הן בנושאים הכספיים של הזכייניות תחת פיקוחה של הרשות והן בענייני הרשות עצמה. בתחום הביקורת תעבוד הוועדה יחד עם מבקר הפנים שמונה לאחרונה".

פרופ' ברעם-צברי מסרה: "יש לי עניין מיוחד לתמוך בתהליכים שיהפכו את התקשורת הישראלית למקור מידע מהימן יותר בנושאי בריאות ומדע, ואני בטוחה שהיכרות עם הנעשה בעולם ועם עמדות הציבור בנושא בארץ יועילו בכך".

אוה מדז'יבוז', יו"ר הרשות השנייה: "מדובר בשני מינויים ראויים וחשובים במועצת הרשות השנייה של חברות מועצה מובילות ומעורבות. אני משוכנעת שגם בכהונתן כיו"ר הוועדות לביקורת וכספים ומחקר, ועדות בעלות חשיבות רבה לעבודת המועצה ולאינטרס הציבורי, הן ימשיכו להוביל קו אינטליגנטי ואחראי".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully