הצטרפו לשידור החי: כנס הרדיו השנתי FM+

הכנס, בהשתתפות בכירי הענף, עוסק בין השאר במהפכה הדיגיטלית והשפעותיה על תחנות הרדיו והמאזינים, עתידו של השידור הציבורי, תפקיד הרדיו האזורי והמגזרי ומעמדם של העורכים המוזיקליים

וואלה ברנז'ה

כנס הרדיו השנתי FM+ יוצא לדרך בשידור חי בלעדי בוואלה ברנז'ה. אורחת הכבוד של הכנס, המתקיים בפעם החמישית במרכז הבינתחומי בהרצליה, היא הלן בודין, מנהלת ה-BBC רדיו. לצדה ישתתפו בפאנלים ובמושבים השונים כמה מבכירי הרדיו בישראל כגון אלדד קובלנץ (מנהל תאגיד השידור הצבורי), ירון דקל (גלצ), אור צלקובניק ודידי הררי (רדיו ללא הפסקה), אבי משולם (רדיו תל אביב), נדב רביד (גלגלצ), חגית קמין (אקו 99FM), אוה מדז'יבוז' (יו"ר הרשות השנייה), שרה ב"ק (גלי ישראל), שמעון אלקבץ (קול ישראל) ורבים אחרים.

הכנס יחל ב-09:15 ויסתיים בשעה 16:00 ויעסוק בין השאר במהפכה הדיגיטלית והשפעותיה על תחנות הרדיו והמאזינים, עתידו של השידור הציבורי, תפקיד הרדיו האזורי והמגזרי, מעמדם של העורכים המוזיקליים בצל מהפכת הסטרימינג שמעבר לפינה, תעשיית הפודקאסטים המקומית המתפתחת ועוד. כמו כן, בכנס יוצגו לראשונה תוצאות של סקרים ייעודיים לכנס שיציגו בין היתר הרגלי האזנה לרדיו.

לתכניית הכנס המלאה, כולל שמות כל הפאנליסטים ושעות המושבים.

עוד בוואלה!

בחולון נמנע אסון ברגע האחרון: כך עוצרים את קריסת הבניין הבאה

לכתבה המלאה
706415504773226496

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully