מאקו-פי פייסט: הכתבות המשוכפלות של מאקו

באתר של קשת התפרסמו שתי כתבות, וואלה ברנז'ה בדקה ומצאה שהכתבות כבר פורסמו באתרים אחרים. מאקו: "האייטם על שיר אלמליח - הטעיה בתום לב של היח"צ; הראיון שנערך עם אשלי גראהם בחו"ל הוצע ל-FF בפרסום ראשון בישראל"

  • מאקו
  • יח"צ
  • קשת
  • one
וואלה ברנז'ה
שיר אלמליח במאקו (צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

במאקו התפרסמו שתי כתבות, וואלה ברנז'ה בדקה ומצאה שטרם פרסומן באתר של קשת, הן כבר הופיעו באתרים אחרים בארץ ובחו"ל: הכתבה הראשונה פורסמה בתחילת השבוע במאקו סלבס, אייטם על שיר אלמליח שמודדת שמלות כלה עבור קמפיין. אבל, חלק מהתמונות שמופיעות באייטם ממוחזרות, והופיעו לפני כשנה באתר one - שפרסם גם הוא אייטם על אותו קמפיין של אלמליח.

הכתבה השנייה היא ראיון עם דוגמנית הפלאס סייז אשלי גרהם שפורסם בתחילת ספטמבר במדור האופנה של מאקו, FASHION FORWARD. הראיון כבר פורסם עם אותן שאלות ותשובות בסוף אוגוסט באתר בחו"ל. מחלקת היח"צ של H&M מכרה את הראיון עם הפרזנטורית החדשה שלהם למספר מגזינים ואתרים ברחבי העולם.

ממאקו נמסר בתגובה: "בנוגע לשיר אלמליח, מדובר בהטעיה בתום לב של משרד יחסי הציבור, שלא הבהיר כי התמונות פורסמו בעבר. הלקח נלמד. בנוגע ל-FF, מדובר בראיון שנערך במקור עם אשלי גראהם בחו"ל, הריאיון הוצע ל-FF בפרסום ראשון בישראל, נוהל שגרתי ונהוג בתחום. כתבת המערכת ערכה את השאלות והתשובות שהועברו לכתבה מקיפה יותר".

עוד בוואלה!

ליום הולדת, צפייה במשחק או הרמת כוסית: המארז שכולם יעופו עליו

לכתבה המלאה
שיר אלמליח ב-one (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
שיר אלמליח במאקו (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
שיר אלמליח ב-one (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
הראיון עם אשלי גרהם במאקו (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
הראיון עם אשלי גרהם בחו"ל (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully