פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בתום 4 שנים: גלית גוטמן עוזבת את תוכנית הבוקר של קשת

   מכבה את השעון המעורר: בתום 4 שנים כמנחת תכנית הבוקר של קשת לצדו של יואב לימור, גלית גוטמן ביקשה לסיים את תפקידה - כך נודע לוואלה ברנז'ה. עזיבתה צפויה להיכנס לתוקף בעוד כ-3 חודשים. יואב לימור ימשיך בתפקידו ובזכיינית מחפשים כעת מחליפ/ה

   גלית גוטמן בתוכנית הבוקר של קשת (יח"צ , ינאי יחיאל)
   חוזרת לשנת יופי. גלית גוטמן ויואב לימור (צילום: ינאי יחיאל)

   מגישת תוכנית הבוקר של קשת, גלית גוטמן, עוזבת את התוכנית כעבור 4 שנים - כך נודע לוואלה ברנז'ה. גוטמן תישאר בזכיינית ערוץ 2 ותתמקד בהכנת פרוייקטים שונים. עזיבתה של גוטמן צפויה להיכנס לתוקף בעוד כ-3 חודשים, יואב לימור ימשיך בתפקידו כמנחה תכנית הבוקר ובחודשים הקרובים יוחלט על זהות מנחה נוסף/ת לצידו.

   בעבר גוטמן הכינה עבור קשת מספר סרטים דוקומנטריים, כמו למשל "הוא יכול להיות אבא שלך" ולאחרונה את הסרט "בגובה העיניים – אמא בת 17" – שקיבל רייטינג גבוה של 21.9%. גם תוכנית הבוקר של קשת עם גוטמן זוכה לנתוני צפייה נאים, עם ממוצע של כ-6%.

   גוטמן הגיעה לתוכנית הבוקר בסוף 2012, כאשר לפניה התוכנית עברה מספר טלטלות בתחום ההגשה, בתקופה קצרה יחסית: במשך שנתיים הגישו את התוכנית דן שילון וטלי מורנו שזכו לנתוני רייטינג גבוהים. שילון פרש ומורנו יצאה בזמנו לחופשת לידה. בקשת לקחו את לימור ודליה מזור - שהגיעו מהערוץ הראשון - אך נתוני הצפייה לא היו מרשימים.

   בקשת אישרו את הפרטים.