פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   כשחולדאי קיבל מיקרופון: 103FM מחדשת את רצועת הלילה

   לוואלה ברנז'ה נודע כי התחנה תעלה החל מהשבוע הבא רצועת לילה חדשה בפורמט זוגי, וכחלק מהמהלך מצטרף לתחנה הקומיקאי גדי וילצ'רסקי שיגיש בחמישי בערב תוכנית לצידה של לאה לב. עוד בתפריט: תוכנית חדשה של רון חולדאי וגדעון אוקו

   103 רדיו (יח"צ)
   גלעד שלמור וברהנו טגניה (צילום: יח"צ)

   לאחר שהשיקה בחודש שעבר אתר ואפליקציה חדשים, 103FM מחדשת את רצועת הערב שלה: לוואלה ברנז'ה נודע כי התחנה תעלה החל מהשבוע הבא רצועת תוכניות חדשה בפורמט זוגי, שתשודר ב-22:00 לאחר תוכניתה של איריס קול. תוכניתם של רן שריג ודנה ספקטור תמשיך להיות משודרת כרגיל ב-23:00, בכל לילה.

   מדי ראשון ב-22:00 יגישו ראשי הערים בגוש דן תוכנית מוניציפאלית בשם "אדוני ראש העיר", במסגרתה ישיבו לשאלות של המאזינים. ראש עיריית תל אביב רון חולדאי יגיש את התוכנית לצידו של גדעון אוקו, מגיש בחדשות 2, וברוטציה יגישו גם ראשי עיריית גבעתיים וקריית אונו, רן קוניק וישראל גל.

   השחקנית חלי גולדנברג חוברת לאשת יחסי הציבור טלי עומר (בתה של הסופרת דבורה עומר ז"ל) והן יגישו בשלישי בערב תוכנית זוגית חדשה בשם "גלי חום". ברהנו טגניה וגלעד שלמור, כתבי הפלילים של חדשות 2, עוברים מחמישי לרביעי בערב - ויגישו תוכנית חדשה שבה יעסקו בסיפורים של עולם הפשע הישראלי.

   את רצועת הלילה החדשה של השבוע יסגרו כוכב הרשת והקומיקאי גדי וילצ'רסקי, שיאייש לראשונה את עמדת שדרן הרדיו ויגיש מידי חמישי תוכנית ביחד עם הסטנדאפיסטית לאה לב. כל הקטעים מהתוכניות יהיו זמינים להאזנה באתר ובאפליקציה החדשים של 103FM.

   103 רדיו (יח"צ)
   גדי וילצ'רסקי ולאה לב (צילום: יח"צ)