על סדר היום: גם קרן נויבך חתמה ב"כאן בהקמה"

נויבך תמשיך להגיש את תכנית האקטואליה היומית "סדר יום" ברשת ב' החדשה של תאגיד השידור; "ממשיכים לבית הטבעי שלנו"

(צילום: ניב אהרונסון)

קרן נויבך, מגישת תכנית האקטואליה היומית "סדר יום" ברשת ב', מצטרפת לכאן בהקמה ותמשיך להגיש את התכנית במסגרת רשת ב' החדשה.

נויבך החלה את דרכה ברשות השידור ככתבת לענייני מפלגות וכתבת מדינית בערוץ הראשון. בהמשך הגישה את מהדורת הלילה של הערוץ הראשון "מהיום למחר" ואת מגזין חדשות הערב "היום בחדשות" והיא בעלת תואר ראשון בהיסטוריה מאוניברסיטת תל-אביב.

ב 2015 זכתה נויבך זכתה בפרס סוקולוב בתחום התקשורת האלקטרונית "על עבודה עיתונאית ברדיו, בפרט בתכניתה סדר יום, שעוסקת בנושאים כלכליים וחברתיים מנקודת מבט ביקורתית". ב 2009 זכתה בפרס אומ"ץ לחשיפת שחיתות שלטונית. התוכנית אף קיבלה את פרס תכנית האקטואליה הטובה בטקס פרסי הרדיו.

בנוסף נויבך היא זוכת אות זכויות האדם ע"ש אמיל גרינצוויג לשנת 2011 מטעם האגודה לזכויות האזרח בישראל ובדצמבר 2012 הוענק לה אות אביר איכות השלטון.

קרן נויבך: "אני שמחה שסדר יום ואני ממשיכים לבית הטבעי שלנו, השידור הציבורי המעודכן והמתחזק ובטוחה שתחת אלדד קובלנץ ועומר בן רובי נמשיך לעשות את השידור הציבורי הכי טוב שיש ולהציב סוגיות חברתיות בוערות במרכז סדר היום הציבורי".

מנהל רשת ב' עומר בן רובי: "גאה מאוד על הצטרפותה אלינו של קרן, עיתונאית חשובה ואשת רדיו מצוינת. עבודתה העיתונאית רבת השנים היא סמל למקצועיות ועומק, מסירות ואכפתיות. אני שמח על כך שהיא תוסיף לקדם את סדר היום האזרחי-חברתי גם במסגרת עבודתה ברשת ב' החדשה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully