נוני מוזס, רון ירון וערן טיפנברון נפגשו בהלווייתו של משה ורדי

עשרות עיתונאים ואנשי תקשורת, ביניהם בכירי וותיקי ידיעות אחרונות, הגיעו אתמול לבית העלמין בקריית שאול ללוות את העורך המיתולוגי של העיתון בדרכו האחרונה. גם וואלה ברנז'ה הייתה שם

וואלה ברנז'ה
21/04/2017
נוני מוזס(צילום: ניב אהרונסון)

עשרות עיתונאים ואנשי תקשורת, ביניהם בכירי וותיקי "ידיעות אחרונות", הגיעו אתמול לבית העלמין בקריית שאול ללוות את העורך המיתולוגי של העיתון בדרכו האחרונה. בין היתר הגיעו מו"ל ידיעות נוני מוזס, העורך הראשי רון ירון, עורך ynet לשעבר ערן טיפנברון, הפרשנים נחום ברנע, סבר פלוצקר, רונן ברגמן, העיתונאית שרית רוזנבלום - בתו של ורדי - ועוד.

ירון הספיד את ורדי ואמר: "אין יום שהשאלה 'מה משה היה אומר' לא חלפה לי בראש. את המבט של ורדי כשהשיג סקופ אי אפשר לשכוח. שילוב של 'שיחקנו אותה ועקפנו את המתחרים'. אבל היה שם במבט גם מסר ולפיו מחר יש עיתון חדש וצריך להילחם מההתחלה. ורדי כבר לא נמצא מאחורי שולחן העץ הכבד, אבל רוחו ומורשתו ספוגים בשולחן ויישארו טבועים לנצח בכל עמוד של 'ידיעות אחרונות'. שלום, עורך".

ברנע אמר: "קראנו לו מאחורי הגב 'המלחין', לא בגלל אהבתו למוזיקה קלאסית, אלא בגלל אהבתו לעיתונות. ידו הייתה יד אומן במקצוע הולך ונעלם של עריכה. ורדי ידע לנסח כותרות של שתי מילים ומילה אחת. הוא כתב מאמרי מערכת בני מילה אחת שהיו משפיעים ביותר. הוא היה מופנם, שתקן, ספקן ולא דרמטי, אבל כמלחין לא היה דרמטי ממנו. העיתונאים שעשה ושנעשים עד היום הם המורשת שלו".

ורדי הצטרף למערכת העיתון ב-1962 ושימש כעורך הראשי בין השנים 1989-2004, לסירוגין. לפני "ידיעות אחרונות", ורדי עבד כסגן עורך בעיתון "הארץ" וכאחראי על עמודי החדשות. אביו של ורדי, ד"ר הרצל רוזנבלום, שימש כעורך ידיעות במשך עשרות שנים ועבד לצד נח מוזס, אביו של נוני מוזס.

טוב לדעת (מקודם)

שיטת לימוד שחיית חתירה חדשנית עושה שינוי מטורף בחיים

מוגש מטעם TI SWIM
רון ירון(צילום: ניב אהרונסון)
ערן טיפנברון(צילום: ניב אהרונסון)
סבר פלוצקר(צילום: ניב אהרונסון)
נוני מוזס וג'ודי שלום מוזס(צילום: ניב אהרונסון)
ג'ודי שלום מוזס(צילום: ניב אהרונסון)
מרים נופך מוזס(צילום: ניב אהרונסון)
רונן ברגמן(צילום: ניב אהרונסון)
נחום ברנע(צילום: ניב אהרונסון)
רענן שקד(צילום: ניב אהרונסון)
ח"כ מיקי רוזנטל(צילום: ניב אהרונסון)
נחום ברנע ואיתן הבר(צילום: ניב אהרונסון)
רון בן ישי(צילום: ניב אהרונסון)
רני רהב(צילום: ניב אהרונסון)
שרית רוזנבלום(צילום: ניב אהרונסון)
שלום קיטל(צילום: ניב אהרונסון)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully