פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   כפי שפורסם בוואלה ברנז'ה: גיא פינס עובר לקשת

   מגיש ומפיק תוכנית הבידור המובילה עובר מערוץ 10 לזכיינית ערוץ 2, לאחר שניהל מו"מ גם עם תאגיד השידור. על פי גורם המעורה בפרטים, בקשת הציעו לפינס סכום הגבוה משמעותית לעומת תקציב ההפקה של התוכנית בערוץ 10

   גיא פינס (מערכת וואלה! NEWS , ניר פקין
רפי דליוה)
   גיא פינס (צילום: ניר פקין)

   זה סופי: גיא פינס עובר לקשת. אתמול פורסם בוואלה ברנז'ה כי פינס ניהל בתקופה האחרונה מגעים מול תאגיד השידור ומול זכיינית ערוץ 2, כאשר לבסוף חתם בקשת. חברת ההפקות של התוכנית נמצאת בבעלות פינס ובבעלות אביב גלעדי – מבעלי קבוצת RGE המחזיקה בערוץ 10.

   על פי גורם המעורה בפרטים, בקשת הציעו לפינס סכום הגבוה משמעותית לעומת תקציב ההפקה של התוכנית בערוץ 10. החתימה של פינס בקשת היא לקראת המעבר של הזכיינית ל-7 ימי שידור, בעקבות הפיצול הקרוב של ערוץ 2 שיתרחש בנובמבר. ככל הנראה, תוכנית הבידור בקשת תשודר לא לפני מהדורת החדשות המרכזית אלא לפני "תוכנית חיסכון".

   פינס נחשב עוגן משמעותי בערוץ 10 ועבר לשם מהוט, להחליף את לונדון וקירשנבאום ברצועה המובילה לחדשות - הנחשבת חשובה במיוחד בערוץ. הסיבה שהובא מלכתחילה הייתה הצערת הקהלים הצופים בערוץ. פינס עבר לערוץ 10 בשנת 2010, כאשר לפני כן התוכנית שודרה בחברת הכבלים מ-1997.

   מקשת נמסר בתגובה: "שמחים מאד על הצטרפותו של גיא פינס, יחד עם כל מערכת התכנית "ערב טוב" לקבוצת קשת. הצטרפותם היא צעד משמעותי לקראת המעבר לרישיון בערוץ 12, בנובמבר הקרוב".