האסטרטגיה החדשה של "גלובס": יגדיל את כמות התכנים בתשלום

הבעלים החדש אלונה בר-און הודיעה בוועידת שוק ההון של העיתון כי "הרבעון האחרון היה הרבעון הראשון הרווחי של וול סטריט ג'ורנל, בזכות תוכן בתשלום. זה גם הנתיב שבו גלובס יתחיל לצעוד בקרוב"

וואלה ברנז'ה
(צילום: ראובן קסטרו)

עיתון "גלובס" מתכוון להגדיל את מספר התכנים שבתשלום באתר האינטרנט שלו – כך הודיעה הבוקר (שלישי) הבעלים החדש אלונה בר-און, בוועידת שוק ההון של "גלובס". בר-און אמרה כי "לגלובס הזדמנות להגדיר את עצמו מחדש ואם יעשה את זה טוב, הוא גם יהיה רווחי. הרבעון האחרון היה הרבעון הראשון הרווחי של וול סטריט ג'ורנל, בזכות תוכן בתשלום. זה גם הנתיב שבו גלובס יתחיל לצעוד בקרוב".

עוד אמרה בר-און: "גלובס צריך להגדיר מחדש את התפקיד שלו ואת האופן שבה יפעל. הנתיב שהעיתון יתחיל לצעוד בו הוא שיח, תרבות, אמון ופריון. שיח שמכבד מגוון מגזרים ודעות - וגם מגוון אינטרסים ומשרת את בעלי העניין שלו".

מדובר בהרחבת מהלך שהחל כבר לפני כשנתיים וחצי, כאשר "גלובס" הפעיל "חומת תשלום" עבור תכנים מגזיניים באתר מינואר 2015, כאשר הגולשים יכולים לבחור בין רכישה של כתבה תמורת 4.90 שקל, או כרטיסייה של 10 כתבות בסכום של 39.90 שקל. יש לציין כי "העיתון נקלע בשנים האחרונות לקשיים פיננסיים, כאשר גלובס" הפסיד בעשור האחרון כ-100 מיליון שקל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully