מדוז', מדבז', מדז'בז', מדז'יבוז'? צפו בסרטון הפרידה מיו"ר הרשות השנייה

שר התקשורת איוב קרא, מנכ"ל קשת אבי ניר, מנכ"ל ערוץ 10 יוסי ורשבסקי ובכירים רבים ברשות ובתעשייה הגיעו להיפרד מיו"ר הרשות השנייה המסיימת כהונה בת 3 שנים אוה מדז'יבוז'. ויש גם סרטון מיוחד בהשתתפותם שמוצג כאן בלעדית!

וואלה ברנז'ה
צלמים זמניים מורשים
"אני לא רואה את תפקיד הרגולטור ‏כשוטר שקובע מה טוב ומה רע. להפך, תפקיד הרגולטור בעיני הוא לאפשר לבעלי הרישיונות והזכיונות ‏לעשות טלוויזיה ורדיו ולהיות שם כדי לשים לב וכמה שפחות להתערב"

טקס הפרידה מיו"ר הרשות השנייה הנוכחית, אוה מדז'יבוז', המסיימת כהונה בת שלוש שנים בתפקיד ועוברת לכהן היו"ר הרשות למעמד האישה, נערך אתמול (ראשון) בנוכחות בכירים רבים בתעשיית הטלוויזיה. בין האורחים שהגיעו להיפרד היו שר התקשורת איוב קרא, מנכ"לי קשת ורשת אבי ניר ואבי צבי, מנכ"לי ערוץ 10 וחדשות 10 יוסי ורשבסקי וגולן יוכפז וכן מנהלים רבים של תחנות הרדיו האזורי. מדז'יבוז' התייחסה לאתגרים שניצבו בפניה בשנים שפיקחה על הזכייניות ותחנות הרדיו האזוריות, ודיברה על מה שצפוי לקרות בהמשך.

"במערכת היחסים שבין הרגולטור לבין גופי השידור אין טובים ורעים. בשלוש ‏השנים האחרונות העדפתי להניח בצד את ניגודי האינטרסים ולחפש כל הזמן את זהות ‏האינטרסים. ויש כזו. למעשה, יש הרבה יותר אינטרסים משותפים ממה שנוח לנו להודות.‏ הציבור רוצה וראוי שיקבל שידורים מגוונים בטלוויזיה וברדיו, המגוון יכול להיות לפעמים גם ‏מאתגר. את חופש הביטוי למשל או את טעם הקהל, אבל אני לא רואה את תפקיד הרגולטור ‏כשוטר שקובע מה טוב ומה רע. להפך, תפקיד הרגולטור בעיני הוא לאפשר לבעלי הרישיונות והזכיונות ‏לעשות טלוויזיה ורדיו ולהיות שם כדי לשים לב וכמה שפחות להתערב", אמרה מדז'יבוז'.

עוד אמרה כי "יש נושאים שאליהם דווקא כן הגעתי טעונה באג'נדה אישית. בראשם המאבק ‏על ייצוג מגדרי ברדיו ובטלוויזיה. מה שקורה בשנה וחצי האחרונות זו מהפכה של ממש וגם אם יש ‏עדיין הרבה לשפר, ויש עדיין הרבה לשפר, אי אפשר שלא לשים לב שהשינוי מתחולל לנגד עינינו ‏על בסיס יומיומי. ובכלל, לא רק בהיבט המגדרי. בואו ננסה לראות על המסך יותר דתיים, חרדים, ‏ערבים, יוצאי אתיופיה וברית המועצות לשעבר, מבוגרים, מבוגרות, אנשים עם מבטא, אנשים עם ‏תלתלים, אנשים עם מוגבלויות, אנשים שיהיו מודל לחיקוי עבור אנשים אחרים שעד היום לא ראו ‏בטלוויזיה ולא שמעו ברדיו אף אחד שדומה להם. זה חשוב לכולנו".

טוב לדעת (מקודם)

הטיפול הטבעי שמנצח את כאבי הברכיים - בלי לצאת מהבית

לכתבה המלאה

גם בתחנות הרדיו נפרדו מהיו"רית. צפו

קרני זיו, זיוית דוידוביץ ואוה מדז'יבוז' (צילום: מגד גוזני)
השר איוב קרא (צילום: מגד גוזני, מגד גוזני)
אוה מדז'יבוז' ותמי רווה (צילום: מגד גוזני, מגד גוזני)
אבי ניר ויוסי ורשבסקי (צילום: מגד גוזני, מגד גוזני)
אבי ניר, אוה מדז'יבוז', יוסי ורשבסקי ואבי צבי (צילום: מגד גוזני, מגד גוזני)
אוה מדז'יבוז' וניר שוויקי (צילום: מגד גוזני, מגז גוזני)
אבי ניר ואוה מדז'יבוז' (צילום: מגד גוזני, מגד גוזני)
אבי צבי ואבי ניר (צילום: מגד גוזני, מגז גוזני)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully