פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   במחנה של נוני: צחי בירן ישמש כמנכ"ל חטיבת הילדים והנוער ב"ידיעות אחרונות"

   בירן יחליף את ניצן דיקשטיין וישמש כמנכ"ל חטיבת הילדים והנוער בקבוצת המגזינים של העיתון - כך נודע לוואלה ברנז'ה. בירן סיים בשבוע שעבר את תפקידו כראש מחלקת הדיגיטל בתאגיד השידור הציבורי, ולפני כן שימש כעורך "במחנה"

   צחי בירן, עורך במחנה (מערכת וואלה! NEWS , צילום: וואלה! ברנז'ה)
   (צילום: צילום: וואלה! ברנז'ה)

   צחי בירן יחליף את ניצן דיקשטיין וישמש כמנכ"ל חטיבת הילדים והנוער בקבוצת המגזינים של "ידיעות אחרונות" - כך נודע לוואלה ברנז'ה. בירן סיים בשבוע שעבר את תפקידו כראש מחלקת הדיגיטל בחטיבת החדשות של תאגיד השידור הציבורי.

   בתפקידו האחרון שימש כמפקד עיתון "במחנה" עד סגירתו בסוף 2016. לפני כן כראש תחום תקשורת אינטראקטיבית ומפקד אתר צה"ל בדובר צה"ל, שם הוביל וביסס את הכניסה של צה"ל לעולם הרשתות החברתיות. בירן שימש עוד בתפקידי שיווק ועריכה במספר גופי מדיה.

   בירן מסר: "סיימתי את שירותי הצבאי השני בחתימה עצובה של פרק בהיסטוריה של התקשורת הישראלית, עם פירוק יחידת 'במחנה' המיתולוגית ואני גאה שנפלה בחלקי הזכות לקחת חלק בהקמת גוף שידור ציבורי חדש - אבל הלב אמר שצריך להמשיך ליעד הבא, שהוא מהחשובים והבולטים במפת התקשורת הישראלית. אני רוצה להודות לעמיתיי ולצוות שלי ב'כאן ועכשיו' על תקופה מלמדת ומאתגרת ולאחל בהצלחה למחליפי".