סקרנים? וואלה ברנז'ה עם הצצה ראשונה לאולפן החדש של חדשות 2

בחדשות 2 שומרים על עמימות בכל הנוגע לאולפן החדש, ומעוניינים לחשוף אותו רק בערב יום רביעי הקרוב, במהדורה המרכזית. ואולם לידי וואלה ברנז'ה הגיעה תמונה של האולפן. מצאו את ההבדלים

האולפן החדש (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
עוד חידוש בו מתגאים במיוחד בחדשות 2 הוא המסך השמאלי של האולפן - מדובר במסך מגע השואב את השראתו מ-CNN

ביום רביעי הקרוב ייחשף לראשונה האולפן החדש של חדשות 2, שישדרו את רוב התכניות שלהם במקביל בערוצים 12 של קשת ו-13 של רשת, לתקופה של 3 שנים לאחר פיצול ערוץ 2. לקראת מעבר האפיקים שופץ האולפן הוותיק של החברה בנווה אילן. זאת כאשר בשבועות האחרונים המהדורה שודרה מאולפן זמני, והסאונד של השידור אף לווה בהד בעייתי.

בחדשות 2 שומרים על עמימות בכל הנוגע לאולפן החדש, ומעוניינים לחשוף אותו רק בערב יום רביעי הקרוב, במהדורה המרכזית. ואולם לידי וואלה ברנז'ה הגיעה תמונה של האולפן, בה ניתן לראות שבחברה מעוניינים להעניק לאולפן צביון יותר אינטראקטיבי כך שהקירות השתנו לחלוטין - מקירות המציגים את הדסק מאחור לקירות שעליהם יש מסכי וידאו. השולחן העגול שמלווה את חדשות 2 בשנים האחרונות נשאר. בעוד שבחברה שמרו על הצבע האדום, הוסיפו אליו גם צבע סגול - מה שמרמז אולי גם על הלוגו החדש של החברה שייחשף בקרוב. עוד חידוש בו מתגאים במיוחד בחדשות 2 הוא המסך השמאלי של האולפן - מדובר במסך מגע השואב את השראתו מ-CNN.

אתמול (ראשון) פורסם בוואלה ברנז'ה כי ברשת החליטו ברגע האחרון לחזור בהם מההסכמות הראשוניות אליהן הגיעו מול חדשות 2 וקשת, בנוגע לשידור מהדורת "תכנית חיסכון". המהדורה הכלכלית הייתה אמורה להיות משודרת בקשת בלבד, ורשת הייתה משדרת את מהדורת חדשות הלילה, אך כאמור הזכיינית חזרה בה מהסיכום.

עוד בוואלה!

המותג שכובש את השוק: סל מוצרי הטיפוח לשימוש ביתי שאת חייבת להכיר

לכתבה המלאה
האולפן הנוכחי (צילום: צילום מסך, צילום מסך)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully